Geslaagden 2023-2024

Onderstaande kinderen en volwassenen zijn voor hun examen geslaagd! U kunt het op plaatsnaam terugvinden. We vermelden alleen de cursisten waarvan we toestemming hebben. Ook de kinderen die niet op de foto mogen van harte gefeliciteerd.

Aalsmeer

De Oosteinder.

Delaina Con, Dominique Wijnberg, Elin bruintjes, Hanna van der Lelij, Lisa Slingerland, Roxx Loogman, Thijs Moed. De rest mag er helaas niet op maar toch van harte gefeliciteerd.

De OBS Samen Een.

Danylo Mishyn, Dean van den Heuvel, Felice Eveleens, Fem Leliveld, Laurens Meewisse, Liam van Duivenbooden, Lieke van Zelderen, Marije van Dijk, Marley Calvetti, Max Jones, Pien Jongkind, Quinten de Weerdt. Rest volgt.

De Zuidooster.

Julian de Robles, Noor Laven, Maysa Granville, Nova Westmaas, Yara Kouwenhoven.

Alblasserdam

Foto volgt!

Ds. Joannes Beukelmanschool.

Anneleen Westerlaken, Anne-Roos Noordermeer, Arne Stam, Arwin van der Graaf, Corstiaan Twigt, Ezra Hoogendijk, Gerrit Stam, Jaïra Hollebrandse, Jinthe Klop, Job de Heer, Laurens Zoutewelle, Lea Twigt, Lize Kortleve, Lizz Lagendijk, Loïs van Gent, Marit Kooij, Marten van Maren, Matthea Boeser, Neline van Ettekoven, Rosalynn v. Werkhoven, Steff Fraanje, Tess de Vreede.

Amstelveen

De Triangel groep 1.

Dieter Nales, Jasmijn van Groenewoud, Julia van der Schaaff, Maurits Voogd Boom, Naksh Songadwala, Satvik Narang, Vuk Bogojevic, Wout Semmelink.

De Triangel groep 2.

Aimée Dekker, Alexander Slodyczka, Arseniy Groeneveld, Jasmijn Schipper, Levi Versluis, Max Jansen.

Apeldoorn

PCBO de Sjofar.

Amélie van Renselaar, Analiza van der Ende, Benjamin Emmink, Elize van Renselaar, Gerrit-Jan van As, Inge van den Berg, Josefien van Olst, Judah Don, Madelief van Olst, Mirthe Borghuis, Sol Beldman, Stef Derks, Summer Beldman.

Barendrecht

Foto volgt!

CBS de Ark.

Brian Roterman, Charlotte Engel, Dean Weeda , Edin Manuhutu, Elise Stein, Evie Juurlink, Famke Vrijland, Fleur Booij, Jaco Vijfvinkel, Jens van den Bos, Jurre Smolders, Karos Abdelqader, Lars Bunk, Lex Reeuwijk, Max van Wagtendonk, Mijntje Keijzer, Niek Kasius, Sepp Kleinjan, Thijmen Dirks, Thom Kasius, Tycho van Prooijen.

Foto volgt!

Groen van Prinsterer.

Demyliano Mohan, Elise Hordijk, Elize Zweistra, Fay Oomkens, Floor van Iersel, Jolie Bongaards, Marilène de Goffau, Mees Hoeve, Sam Kallenbach, Thijs Kuypers.

De Kwakel

De Zon.

Amy van Dijk, Duuk Vork, Fleur Zijerveld, Lilly van Kessel, Merijn de Groot, Seth Schijff, Siem Verlaan, Siem Vermeulen, Sophia van der Knaap.

Ede

Panta Rhei.

Anna-Lynn v. den Brink, Colin Schimmel, Lenora van Veldhuisen, Levi Cabiroglu, Nola van Steenbergen, Vayen van der Linde.

Giessenburg

Foto volgt!

CBS de Hoeksteen.

Anna Verwoerd, Amy Wisselink, Art van Oenen, Emma den Besten, Fleur Vonk, Jarik Lock, Kiki Karelse, Liss Wisselink, Lotte Paans, Maud Meerkerk, Melle van Doesburg, Mette Durieux, Nine Vonk, Stan de Kreij.

Hank

De Bolderik.

Bastiaan Kramer, Bram Wildenberg, Didi Bovenschen, Ernst Verschoor, Iris van de Putte, Jurre Wintermans, Lieke de Graaf, Lieke  van Woerden, Melle Wisse, Tygo van Velthoven.

Hardinxveld-Giessendam

De Ichthus.

Daan de Ruiter, Kirrin Baks, Loïs de Krijger, Luuk Vogel, Ruth van de Boogaard, Valery den Ouden, Yente Leendertse.

De KWS.

Annefleur van der Hoek, Arne de Groot, Barend Klijn, Eliza St. Jago, Liselotte van der Hoek, Marilyn Alblas, René Hak.

Harmelen

Foto volgt!

De Fontein.

Boaz Heemskerk, Brent Kooijman, Charlotte-Sophie Strubbe, Fien Terpstra, Fleur Keemink, Jasper van Oosterom, Levi Oskam, Lynn van Ravenswaaij, Renske Cazant, Tess Nieuwkerk, Yara Hehamahua.

Foto volgt!

St. Bavo.

Annika van Dijk, Anouk Wassenaar, Art de Kreij, Danny van Velzen, Joep van den Berg, Julia Hobbelen, Luuk Bom, Michel Bader, Mozes van Rijn, Pippa Vloemans, Renske van Leeuwen, Thomas van Brenk.

IJsselstein

Foto volgt!

De Brug.

Evi van Spengen, Jairo Baumgard, Jesse Hardiek, Myrthe Holsappel, Naomi van Vuuren, Quincy Mocking, Rheza van der Burg.

Lienden

Eben Haëzerschool.

Efraïm Nap, Elin Noordergraaf, Gorginio Da Cruz Ramos, Isa Kerkstra, Joanne Hoogenboom, Lisa Ziegler, Marijn van Suilichem, Noah van Lavieren, Roan Mulder, Silfia van Blijderveen, Twan Booij, Yosan Minassie. Rest volgt.

Lunteren

De Valk en de Ruitenbeekschool.

Chris van Veldhuizen, Hèlène van Laar, Henk van den Broek, Isa de Vries, Isa Hazeleger, Ivan van Laar, Jasmijn van Ginkel, Jochem Methorst, Lisa Folmer, Lynn Drost, Noaly van Deelen, Seline van Roekel, Sophie van Harten, Williene van den Top.

Meteren

Meester Aafjes.

Amelie Abma, Anouk Broekman, Ezra Vleugel, George Kevorek Haroutiounian, Jayden Jansen, Joep van Haren, Laura Smits, Merel van Doesburg, Mika Blijleven, Pilya Hussein, Pleun Reeder, Samuel Liana, Senn Dings, Sieb Blom, Valerie Demmer, Vigo van Bruggen.

Mijdrecht

De Windroos.

Ilse de Bruin, Jelte Plomp, Koen van Dijk, Manu Idsinga, Sara Emma Lens, Siem van Putten, Tim de Vries, Tobias Pluijmakers.

Molenaarsgraaf

Foto volgt!

CBS de Bron.

David Tuijl, Floris Tukker, Jenna Mahajna, Joas Struik, Lieke Thijs, Liv Stuij, Lizzy Brand, Lotte Vonk, Madelief Laman, Melle Koorevaar, Mels Roest, Merijn Vonk, Naut Heikoop, Stijn Westerlaken, Sven Schakel, Teun Vonk, Thomas van Vugt, Tijn van Wijk, Yael van Ooijen. Rest volgt.

Nieuw-Lekkerland 

Foto volgt!

P. van de Veldenschool.

Anna de Groot, Arnoud Brand, Aron Stam, Cors jr. den Braber, Deborah van ‘t Land, Esmee van der Linden, Jantine van der Plaat, Jing de Koning, Joël den Hertog, Julia Buijs, Lizette Besseling, Manuel Vonk, Marilyn de Kievid, Peter Kleijn, Romée van Roon, Ryan Oosterwij, Sanne Roest, Stijn Beeke, Ziva Hol.

Opheusden

De Hervormde school.

Anna Hanhart, Bram van der Louw, Dion Snoei, Fleur Breunissen, Isabel Hommersom, Jack Kerkstra, Jasmijn Verweij, Joas Hanhart, Joël van den Heuvel, Laura Meijer, Rosa Jansen, Samantha Bron, Sebastiaan Breunissen, Tessa van Voorst. Rest volgt.

Teuge

De Eben Haëzer.

Anna Groothedde, Carel Bakker, Eva Terreehorst, Ezra Dijkman, Felice Mekelenkamp, Goos Luiting, Joost van Garderen, Jurre Heuvelink, Lise Visser, Loïs Leenheer, Marleen Schut, Niek Mekelenkamp, Rhodé Keurhorst, Sill Mekelenkamp, Tirza Leenheer, Tygo Goedkoop.

Twello

De Wingerd.

Delano Mulder, Emma Cornet, Faya Jansen, Florian Albers, Iris Bosch, Julia van der Mark, Juna Honshorst, Lorenzo Mulder, Nova Bosgoed, Pim Pannekoek, Roos Arentsen, Stijn Winterman, Veerle Mekenkamp, Vince Kloppert.

Uithoorn

De Kwikstaart.

Alix Herzet, Atharva Sosodiya, Emily Osborn, Hidde Bragonje, Indy Westdorp, Jaysan Carreir, Jesper van Asselen, Lea van den Berg, Milan Merelles Alvarez, Misha Schaap, Sophie Langelaan, Thomas Jansen.

De Springschans.

Anthea William, Bente Weerdenburg, Feline Zijerveld, Fenna van Putten, Jim, Jitske Weerdenburg, João Carvalho, Laura Vis, Lotte Hess, Quinten Tiemens, Sara Disseldorp, Thijs van Diemen. Rest volgt.

Vaassen

De sprenge.

Desteney  Hogeling, Enzo Tosseram, Figo van Gortel, Floor de Wilde, Ise Balk, Jill Tesselaar, Joost Bibo, Marco van Voorthuizen, Megan Olde Meule, Nikki Quelle, Sara Beekman, Sven Broekhuis, Thijmen Veldhuizen, Yorick Bastiaan.

Wageningen

Johan Frisoschool.

Aimee Gupta, Adonai Kristhurajah, Alize Verbeek, Alyona Talboom, Bas Smit, Daniël de Pagter, Elena van Steenbergen, Iris Hoetmer, Laura Jansen, Levi van Helden, Luna ter Maat, Parisa Banzadeh, Siem Hegger, Sofia Melis, Sophie Brouwer, Yaël Dalhuisen. Rest volgt.

Woerden

De Constantijn.

Daniek Arons, Dounia Brehm, Duuk van Eijk, Jens Munier, Jesse Haringsma, Julan Lekkerkerker, Riva Groen, Lauk van Ballegooijen, Océane de Jong, Ruben van Koningsbrugge, Sven van den Berg, Vigo Arends, Viktor Huisman, Zihan van den Heever.