Geslaagden 2020-2021

Onderstaande kinderen en volwassenen zijn voor hun examen geslaagd! U kunt het op plaatsnaam terugvinden. We vermelden alleen de cursisten waarvan we toestemming hebben. In verband met het Covid-19 virus kan het zijn dat we niet alle groepsfoto’s kunnen maken.

Aalsmeer

OBS Samen Een.

Daan Groenenberg, Elasu Baygul, Eva Kroon, Fiona Tas, Maan Voogd Bergwerf, Jutta Lemmens, Linde van Tol, Liv Hofman, Lucie Harmsen, Maaike Tas, Tygo Oostendorp. Rest volgt.

RKBS de Oosteinder.

Alexander Calis, Dana van Oostveen, Dani van Rijn, Dorsa Rezazade Mehrizi, Faye Neuvel, Gilbert Mackaaij, Lotte Wichers, Luna van den Brand, Max Haneveer, Nathan de Jong, Pearl Vogelaar, Quinten Bien, Ruben Hagens, Soraya Lopes, Stijn Kerkhoff, Tess Wichers, Thomas Vredevoort, Yfke Ammerlaan.

De Zuidooster.

Francis Alblas, Iris Dominicus, Kevin de Water. Ook de andere cursisten van de groep die hier niet bijstaan van harte gefeliciteerd.

Alblasserdam

Ds. Joannes  Beukelmanschool.

Anne-Lize Buitendijk, Arjen de Lange, Arwin van Maren, Christian  van der Linden, Daan de Rooij, Emmelynn Verheij, Fransiska Kornet, Hanna Meijering, Jorian Janse, Julia van Maren, Jurian Hak, Lidewij Baan, Loïs van den Burger, Loïsah Stam, Lucas Verloop, Marlinde van Werkhoven, Matthias Schep, Naomi Bos, Niek den Besten, Ruben den Hartog, Saar Oudijn, Sanne Kortleve, Sarah van Hemert, Sem Klop, Thom Brand, Wouter de Jong. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd.

Amstelveen

OBS de Westwijzer.

Aiden Huinen, Eva Aarsen, Mahir Abergui, Nisa Sefer, Rayan Nali, Roan Vlaanderen, Sedef Cintan, Zakaria Sheck. Rest volgt.

Barendrecht

De Groen van Prinsterer.

Christina van Tiel, D’Anisha Kuwas, Elin Maaskant, Esmee Hoogenboom, Ivo Flier, Joris van krimpen, Lindsey Dobber, Lucas van der Spoel, Nikki van Dijk, Robin Smit, Sam Hazewindus, Sarah Noordzij, Simon Rijneveld, Tim de Veth. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd. Rest volgt.

De Kwakel

De Zon.

Anouk Zwanenburg, Diego de Koning, Donny van Aurich, Eline Maijenburg, Isabelle Staats, Kaya Zuiderwijk, Liam Hogerwerf, Sander van der Hulst, Stevie Zwanenburg, Suus Hogenboom, Thimon de Wildt. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd. Rest volgt.

Ede

De Panta Rhei.

Anniek van Sonderen, Daan Peters, Elikiam Senou, Eline van Veldhuizen, Eva Peters, Haylie van Steenbergen, Samantha de Block, Sanne van Veldhuizen, Selꞔuk Sahin. Rest volgt.

Ederveen

Julianaschool.

Anne van de Heetkamp, Celine Hardeman, Fenna Heiblom, Filip Zachariasz, Hugo van Brummelen, Lise Hendriksen, Micha van Vliet, Rosanne v. Geresteijn, Wim Davelaar. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd.

Giessenburg

CBS de Hoeksteen.

Aart de Kuiper, Charlotte Blokland, Femke Vlot, Fenne den Besten, Finn de Jong, Imke Bood, Janiek Lock, Jarno Toet, Jasmijn Bos, Joël den Toom, Linne van Doesburg, Lis de Vries, Loes de Bruin, Lotte van Dijke, Luka Angenent, Luuk Aalbers, Niek van Denderen, Ocean Mostert, Rosalie Lagendijk, Sanne van Bruggen, Sanne van Wijk. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd.

Hank

De Bolderik.

Amber Schillemans, Brett Wijnands, Elisa Vink, Elise Schillemans, Mats Vermeulen, Max Millenaar, Noa van de Vlekkert, Wessel van Burgel.

Hardinxveld-Giessendam

De Ichthus.

Alyssia van der Sommen, Douwe Plaisier, Jasper de Jager, Jens Verschoor , Karlijn Berkelaar, Koert de Bruin, Lauran de Krijger, Senne Leendertse, Seth van Houwelingen, Thom Leenman, Timme Klootwijk.

De Regenboog.

Bart Klop, Boas Romijn, Daniël Klop, Daniël de Ruijter, Dorothe Rose Bangura, Geert Egas, Jens Kamsteeg, Kimberley Verschuur, Lise van den Heuvel, Marnick Dekker, Myrthe Verrips, Nick Visser, Sam de Bruin, Sem Advocaat. Rest volgt.

Harmelen

De Fontein.

Alexandra Meulekamp, Anna Ording, Danique Nieuwhoff, Evi van Schaik, Ivar Kok, Jur Hogendoorn, Lischa de Knikker, Lise Gerritsen, Luuk van Kippersluis , Megan Grey, Thijmen Bulk.

De St. Bavo en de Notenbalk.

Annelyn van der Arend, Giel Hoogland, Justin den Boer, Laura Vlooswijk, Lieve van Leeuwen, Luc Schwarze, Noa Knijff, Noor Pouw, Storm van Eck, Thijs Steenbergen, Wes de Wit. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd. Rest volgt.

Hoofddorp

De Klimop.

Anne van Lint, Atakan Özer, Daniëlle Roodenburg, Fay Veldhof, Mai-An Tuinenga, Rosa Vugts, Thijs Bulté. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd. Rest volgt.

IJsselstein

De Brug.

Eline de Klein, Fae Rood, Giel van der Horst, Jitse van den Brink, Jonathan, Jorn van Woudenbergh, Pepijn van der Horst.

Cals College.

Azra Soysal, Hajar Bendada, Liam Florie, Merlijn Schrijvers, Mimount Zagnouni, Mohamed Albochtri, Nora Dardouri, Robina Valkenburg.

Klarenbeek

De Kopermolen.

Anouk van Gurp, Boaz Arcos Aguilera, Emma Verbeek, Evi Harmelink, Guusje Bloem, Ibrahim Mamo, Isis Blankestijn, Jim Dijkhof, Lizzy Uenk, Romy Lobbert, Roos Plante, Rosalie Arcos Aguilera, Ryan Brugman, Shania Rutenfrans. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd. Rest volgt.

Lienden

Eben Haëzer.

Aria Anwari, Bernhard van Biezen, Bjorn Quint, Emma Hak, Fernande van Droffelaar, Ilse Oskam, Jet Schreuders, Justin Mulder, Kirsten de Kock, Lisa Quint, Marten Tijssen, Milan Brenkman, Najim Rotbi, Naomi Vermeer, Robin van Estrik, Sanne van Hattem, Sterre van Eck, Yfke Vink. Rest volgt.

Meteren

Meester Aafjes, de Schakel en de Jan Harmenshof.

Bart Blom, Benjamin Bezemer, Djusten Volkers, Finn Buurman, Isa de Stigter, Joshua de Vor, Lars Vermeulen, Maureen Koch, Mike van Oort, Milan van Haaren, Noa Gruter, Noa van Hemert, Sem Buurman, Wesley Straver. Rest volgt.

Mijdrecht

De Windroos.

Catia Tulp, Jim v. Scheppingen, Lynn van den Broek, Marley Smit, Mila Buijsmann, Nienke van Oostrom, Noa Rijlaarsdam, Robin Korver. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd. Rest volgt.

Molenaarsgraaf

CBS de Bron.

Anniek de Jager, Aron de Groot, Casper Aanen, Daan Roest, Elin Koorevaar, Esmee van Dam, Esther Meerkerk, Jari Langerak, Jasper Koorevaar, Jonathan de Groot, Julia van der Veen, Koen van de Beek, Kors van Vliet, Lieke Ruisbroek, Liz van der Ham, Manuel van Ooijen, Naomi Eijkelenboom, Niels Bikker, Phaelyan de Ruiter, Rhodé Kuijper, Richard Romijn, Rick van Hoorne, Roy Verheijen, Wiltiene van den Dool. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd.

Foto kinderen van de EH Ottoland en de Fakkel Goudriaan.

Nieuw-Lekkerland

P. van de Veldenschool.

Danny Renneberg, Debora Hardenbol, Hannah Buijs, Leonie van der Graaf, Marianne Groeneveldt, Nienke de Wolf, Tamara de Groot, Thijs Vonk, Walther Groeneveldt. Rest volgt.

Opheusden

De Hervormde school.

Anne Grooters, Arie Evers, Joost Klaassen, Jordy van Voorst, Nina Heemskerk. Rest volgt.

Twello

De Wingerd.

Anna Bosch, Anouk Kruitbosch, Babette Groeneveld, Emma Pannekoek, Guusje Zwanepol, Joep Kamminga, Lieke van der Pluijm, Sam Grutters.

Uithoorn

De Kwikstaart.

Diego Panday, Emran Karimi, Femke van Ooijen, Jakim Bitreyson, Jim Piké, Julian Altelaar, Julian Fens, Diego Panday, Emran Karimi, Femke van Ooijen, Jakim Bitreyson, Jim Piké, Julian Altelaar, Julian Fens, Lieke Brouwer, Melissa van Buuren, Morgan Stokkel, Patryk Jagielski, Sem Rossing, Tygo van de Veerdonk. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd. Rest volgt.

De Springschans.

Alesha Bos, Anouk Visser, Bart Knook, Frederique Essenius, Iris van Kruistum, Iva Rakovic, Jaimy van Overbruggen, Jannick de Jong, Roel Knook, Sen Flart, Thobias van Gerven. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd. Rest volgt.

Vaassen

De Sprenge, de Eben Haëzer en de Violier.

Amy Riphagen, Arianne v. Voorthuizen, Bram Bibo, Elin Berkhoff, Fem van der Vegt, Jayden Bijsterbosch, Koen Bouwmeester, Kyra Quelle, Lindy Blokvoort, Nout Bonekamp, Tess Mentink. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd.

Wageningen

De Johan Friso.

Dilan ter Haar, Emma Prins, Ewoud van ’t Hoog, Femke Dozeman, Hakeem Abu, Lieke Rombout, Milan Heikamp, Noah Heck, Sam van Laar, Sander Smit, Zerenjo Janssen. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd.

Wilnis

De Vlinderbos.

Ashley van der Rijk, Beau Cassée, Charlize Keller, Lieke Aarsman, Maxim van Dam, Musa Shafiq, Simon Fronik, Suus Custers. Ook de andere cursisten van de groep, die we hier niet mogen vermelden, van harte gefeliciteerd. Rest volgt.

Woerden

De Constantijn en de Franciscus.

Dewi Hamoen, Dex Maijenburg, Emma van Os, Jeciayro Sahuleka, Julie Oppelaar, Leroy Borman, Lois van Koert, Mariya Khomyk, Michelle Schelling, Nicky de Lange, Rubin Michiels, Samuel Arends, Sanne van Vliet, Sophie Snabel, Sven Nobel, Tessa Gruter, Tom van Eeuwen, Tije van Eijk.