Geslaagden 2019-2020

Onderstaande cursisten zijn voor hun examen geslaagd! U kunt het op plaatsnaam terugvinden. We vermelden alleen de cursisten waarvan we toestemming hebben.

Aalsmeer

Oosteinder.

Emma Keizer, Jerry Bakker, Jessie Plug, Jochem Hakvoort, Jort van Rijn, Juul Sprengers, Kasper Smits, Laura Kopec, Lily Quaedvlieg, Maren Timmermans, Marit Kleijn, Mink van de Meent, Noa Neuvel, Sem de Jong, Sophie van Diemen, Thijn de Bie. Rest volgt.

OBS Samen Een.

Boris van den Berg, Britt Groeneveld, Evi Schavemaker, Georgi Dimitrov, Jackie Wels, Laurens van Straten, Maud Groeneveld, Nikai Peij, Xiyue Ye.

De Zuidooster. 1e groep.

Benjamin Buis, Boris Geluk, Famke Hollestelle, Isis Jansen, Lisanne Vredevoort, Luuk Maas, Mats Meester, Milan Jasperse, Noa Verbeek, Savannah Colijn, Tess van Langen.

De Zuidooster. 2e groep.

Alisas Kockelkorn, Eliab Petros Gebreyesus, Finn Geeling, Luc de Lange, Tycho Rijgersberg. Rest volgt!

Alblasserdam

Foto volgt!

Ds. Joannes Beukelmanschool.

Anne-Sophie Kant, Benjamin Kooiman, Christian Zoutewelle, Elise Meijering, Geertruida Baan, Gerhard de Looff, Hanna van Wijngaarden, Janneke Demmers, Jeroen van der Elst, Jinka van der Rhee, Johan Janse, Julia Willemsen, Lars Verschoor, Maarten Verheij, Matthias Kleinjan, Nick van Egmond, Nienke Weerstand, Pierre Kruidenier, Thijs van Pelt, Willemijn Baan. Rest volgt!

Amstelveen

Triangel.

Aimee Commandeur, Dakota Schulz, Fiene Wittgen, Iara Marisa Bruins, Isabel Nawijn, JulianTuertscher, Kayleigh Groothuis, Loïs van Diest, Merel Schipper, Mex Merk, Mookshaanjana Kanaparthi, Peri van Grinsven, Pim Oolman, Ranomi Stroop, Stefanie, Storm Verlegh, Sienna Moinat, Sophie. Zoë Thesing.

Amstelveen

Foto volgt!

OBS Westwijzer.

Bobbie Emmelot, Dagmar de Boer, Gijs Zwerver, Hidde Vellenga, Ian van Uytrecht, Jesse Lukken, Keira Sissingh, Lieuwe Vellenga, Rafé Maas, Safal Sharma, Sophia Stalinova, Tijn Zwerver.

Apeldoorn

PCBS de Diamant het Kristal.

Emma Rodenburg, Emma Schumacher, Lisanne Westerink, Milan van der Cruijsen, Noëlle Westerink, Rens Hockx, Roan Koldenhof, Robine Wielsma, Steven Hockx.

Barendrecht

Foto volgt!

Groen van Prinsterer.

Alisa van der Stoep, Amelie Maaskant, Dario Abdelqader, Emma Gouw, Jeroen Mussche, Joëlle van Wendel de Joode, Joey van der Linden, Jurre de Vin, Kelsey van der Laar, Robbin Corral, Roos van Brakel, Rosalie Luijendijk, Ruth Noordzij, Tim Holleman, Yannick de Veth. Rest volgt.

De Kwakel

De Zon.

Daniel Freije, Elise Freije, Fleur Hofmijster, Leona de Vries, Matheus van den Aardweg, Nadine Luijt, Owen Verburg. Rest volgt!

Giessenburg

CBS de Hoeksteen.

Bent de Vries, Christiaan van de Berg, Esmee Pierhagen, Fien Post, Ilvie de Jong, Imke Meerkerk, Isa van Genderen, Jurre de Kreij, Levi Marcus, Lisa Both, Marie-Claire van der Wal, Norah Verspui, Sophia de Breejen, Wilco de Kreij, Willemijn Kreukniet. Rest volgt.

Groot-Ammers

De Ammers en de Eben Haëzer.

Alessia den Hartog, Anahita Shojaemanesh, Chayenne Heuseveldt, Daan Kop, Daan Wildeboer, Damian Coviza, Elvira van den Heuvel, Floor Wildeboer, Hein Driesen, Ilse de Jong, Indy Ansink, Kayra Aydin, Kees van der Wal, Lise Kraaijeveld, Megan Heuseveldt, Sanne de Kruijk, Siebe van Herk, Sophie Linneweever. Rest volgt!

Hank

De Bolderik.

Bobbie van Zijl, Boris van Zijl, Donna van den Berk, Ivan Devcic, Jens van Bragt, Karlen Adamjan, Levi Verhoeven, Lindsey Nijtmans, Lotus Klijsen, Luke de Graaf, Ravi Cossu, Remo Nieuwenhuijsen, Roan Blok, Ronja Blok, Sophie van Schayk, Thijs de Wit, Timon van Mourik, Yinthe van den Heuvel.

Hardinxveld-Giessendam

De Ichthus.

Brian Emmen, Christian Westerhout, Jasper Kooijwijk, Jesse Versteeg, Joost de Kock, Noortje van de Minkelis, Romée Ritmeester, Sarah Koolmees.

De KWS.

David Evers, Elize Vlot, Jonathan van Buren, Lisa de Gans, Manon Schippers, Pierre Boersma, Rowan Karels, Sarah den Hertog, Willemarije Nederveen, Willemijn van der Hoek. Rest volgt!

De Regenboog.

Anke Vogel, Anna Klop, Christie Meerkerk, Jannick Klop, Jesse Timmer, Laura Koppelaar, Levi van den Bergh, Marysa Terlouw, Melissa Sterrenburg, Nikki Goetjaer, Noa Aanen, Noortje van Vuren, Rick Klop, Sil de Groot, Tim de Waardt, Tjits de Keijzer.

Harmelen

De Fontein.

Dana Lokhorst, Denis Gertst, Guusje Vissenberg, Julian van Woudenberg, Lars de Baat, Lotte Krisman, Luuk Nieuwhoff, Maud Kwakkenbos, Niels van Eck, Nienke Slot, Paul Kuiters, Ruchama van Leeuwen, Sietse Derks, Suze Heemskerk, Thijmen van Leeuwen, Vera van Vliet, Willem Meulekamp.

Hazerswoude-Rijndijk

De Steijaert.

Amber Menges, Boaz Winters, Ethan Selier, Jelle Visseren, Liselotte Wulffers, Lucy Doze, Roos Tijssen, Tristan Looren de Jong, Viggo Stolk.

Hoofddorp

De Klimop.

Dylan Akkerman, Jesse Brakel, Kyro Bontenbal, Lina Amenzou, Max Scholten, Noud Spring in ’t Veld, Quin Brink. Sebastian Bleker.

IJsselstein

De Brug.

Cas, Feline Vennik, Guusje Sijbrandij, Lieke van den Heuvel, Natalie van Stempvoort, Noortje Sijbrandij, Rianne van de Pol, Ryan Herbold, Saron Verdoorn, Sven van der Rijst, Yens van Barneveld.

Kockengen

’t Kockenest.

Jip Verheul, Jolie Hoogstraten, Laura Verhoef, Ocean Kool, Stijn van Hees, Zweder van Hövell.

Klarenbeek

De Kopermolen.

Armin Berends, Gwen van Apeldoorn, Indy Wolters, Isa Berenschot, Isa Janssen, Koen Smit, Maud Leisink, Noor Borgonjen, Rense van Eeken, Rinske van der Snel, Tobias. Rest volgt!

Lienden

Eben Haëzerschool.

Abe van Laar, Bart de Leeuw, David Dokter, Fleur van Viegen, Gideon Tijssen, Lennard Hak, Lieke Volders, Maria van Vugt, Marijn Drost, Marjolein van Dam,. Merle Schaap, Niek Drost, Rens de Haas, Sem Floor, Tim Brenkman.

Lunteren

Nederwoud.

Anouk Verbeek, Esmee van de Munt, Gertwin van de Pol, Gisanne van de Fliert, Ilona van Veldhuizen, Jasper Mastenbroek, Jeanine Vaarkamp, Jonathan v. Ravenswaaij, Lisanne Verwijs, Marinda Stroomberg, Marlies Veldhuizen, Meep Zandsteeg, Michelle Vierwinden, Robin Bos, Tessa Ruiter, Willem van den Broek.

De Ruitenbeek.

Bente van Klompenburg, Carlijn Jacobs, Emmely Kok, Gido ten Hoven, Lennard Kok, Nienke van Beek.

De Valk.

Anna Vaarkamp, Bart van Ginkel, Bea van Donselaar, Britta van den Brink, Cindy de Vries, Geert-Jan van Lagen, Henk Brandsen, Jannick van Manen, Niek van Laar, Pim Veldhuizen, Sien van de Broek, Stef van den Brink.

Mijdrecht

De Windroos.

Boyd Smit, Corwin Peek, Dave de Koning, Gijs van Dijk, Iloy de Zwart, Jesse Peek, Julien Flapper, Julius Zwemstra, Lisa de Vries, Lynn Rijlaarsdam, Myrthe Langelaar, Olivia Zwemstra, Romy van Rheenen, Ryan Veerhuis, Sam van der Jagt, Sascha Aerts, Stella Oskam, Yente van Bloemendal.

Meteren

Meester Aafjes.

Andika de Koning, Annabel Hakkert, Anne-Floor Houtman, Arnoud Hakkert, Charlotte Bosch, Elisa Kampert, Eliza van Santen, Fay van Est, Feline Demmer, Helena van den Ham, Indy Smorenburg, Isabella van den Ham, Jasmijn Koole, Joas Quik, Julia van der Veen, Levy van Ingen, Linde van Lamoen, Maudie Vermeulen, Melissa van Doesburg, Roxanne van Burk, Stan van Doorn, Steven Broekman.

Molenaarsgraaf

De Bron

Alissa Brandwijk, Amelie van Hof, Andreas van de Streek, Anna Boers, Chiel van den Bosch, Domine Blokland, Elize den Besten, Emma Koejemans, Hadassa den Ouden, Iris Koorevaar, Ivan Koorevaar, Jolien van Leussen, Josefien de Jongh, Karlijn de Jongh, Lara Viveen, Levi Mudde, Levi den Ouden, Lisanne Brandwijk, Maarten van den Bosch, Matthias de Groot, Matthias Koorevaar, Pim van Hattem, Reinoud Aantjes, Rolf Witzier, Senna IJzerman, Stan van Wijk, Thies Meerkerk, Timo van Dam. Rest volgt!

Nieuw-Lekkerland

Foto volgt!

Petrus van de Veldenschool.

Annalène van Ewijk, Anne-Lien van der Graaf, Benjamin de Jong, Corné Buijs, Ewout Hak, Marije van Vliet, Martin Verheij, Thomas den Ouden, Yara Nap. Rest volgt!

Opheusden

De Hervormde school.

Aaron van der Louw, Emmaly Dirksen, Isah van Gessel, Jenny Verwoert, Lisanne van de Pol, Lucas van den Heuvel, Maarten Middelkoop, Renate van de Pol.

Teuge

Foto volgt mits mogelijk.

Eben Haëzerschool.

Christiaan Suijdendorp, Eline Gerritsen, Julia Bijkerk, Julia Wilbrink, Laurens Samson, Leander Steijsiger, Liam Weyenberg, Mariët Mekelenkamp, Ruth van der Weerd, Sifrah Hofman.

Twello

De Wingerd.

Anano Taruchaladze, Casper Pladdet, Chiel Möckel, Feline van Groos, Gijs Diepenhorst, Iris Hoogeslag, Jesse Evenhuis, Lars Pladdet, Noëlle Laning, Owen Evenhuis, Stan Bosgoed, Ties Beekman, Vere Laan. Rest volgt!

Uithoorn

Kwikstaart.

Danilo de Mare, Demi Spruijt, Dex Stolk, Dominique Bunnik, Finn Verhaar, Ian Bitreyson, Inez van Hattem, Iris van der Laan, Jadie Olsthoorn, Jay van Kempen, Jesse de Groote, Kaya Stokkel, Kenya van den Bosch, Morgan Goedbloed, Quinn Leene, Reva van Berkel, Sofie Veen, Thijs Schoen, Xavi van Wiltenburg. Rest volgt!

De Springschans.

Alicia Bijster, Anaïs Jasper, Athena Noordendorp, Bas Bosboom, Dayiro Thomas, Delano Jager, Elin Stokhof, Evi Oldenbeuving, Hana Donk, Marlou Smorenburg, Mike Knook, Mirte Gunther, Oskar Ellens, Robin van der Noll, Roos Krijbolder, Samuel Talaba van Huijstee, Sophie Rogalska, Tess Oldenbeuving, Thijmen IJff, Zora van Zetten.

’t Startnest.

Damian Verschoor, Julius Ansiedu Amponsah, Lane Scholte, Maikel Velchev, Martin Pho, Matthijs Brinkman, Raffael Verlchev, Sofie Bronneman. Rest volgt!

Vaassen

De Sprenge.

Cas Overeem, Diede Salomons, Esra Veenstra, Evi van Gortel, Giel van der Meijs, Iva Berkhoff, Lars Kers, Lune Smeur, Maud Esman, Raya Veldhuis, Rik Huntink, Sarah Bloemberg, Stefan Pruis, Thijn de Wilde, Veerle van de Bunte. Rest volgt!

Wageningen

Johan Friso.

Abdelhalim El Habib, Ananda Kruft, Anouska Bezemer, Bas Overbeek, Ehre Christi Anantya, Fedde van der Laan, Femke Verwoert, Houssnia El Habib, Iris Ottens, Jens Cuperus, Joël van den Hul, Jorn Ottens, Lara Veldkamp, Liena Heck, Lotte Lemstra, Lucas Visscher, Micha Korteweg, Raysa Daling, Rien Dozeman, Robin Nijman, Sanne Rombout, Sigrid Kocks.

Wilnis

De Vlinderbos.

Emmelie van Elk, Levi, Groenevelt, Lex Nijboer, Megan Kroeze, Mikai Kentrop, Mirthe Breewel, Stijn Sandifort, Tycho Sandifort, Yannick Nijboer.

Woerden

De Constantijn en de Franciscus.

Daan van Esch, Dylan Rietkerk, Elias van ’t Wout, Esmée van der Linden, Fleur van Belzen, Frédérique Minnaard, Iris Vermeulen, Job Oppelaar, Levi van Zwienen, Mariska Verweij, Oscar Steggink, Tess van Hoeijen, Sven Dekker, Yoeri Duits, Zazi de Greeff.