Geslaagden 2018-2019

Onderstaande cursisten zijn voor hun examen geslaagd! U kunt het op plaatsnaam terugvinden. We vermelden alleen de cursisten waarvan we toestemming hebben.

Aalsmeer

OBS Samen Een.

Charlotte Blom, Dani Olman, Dim Schavemaker, Fabian Chmiel, Joris Stieva, Lena Wardenaar, Pien Maan Voogd Bergwerf, Rune Lemmens, Steven Waasdorp, Teddy Spaargaren, Tine van Tol, Yani van der Laarse.

De Zuidooster.

Arne, Bram van Zaanen, Dean Landwehr Johann, Elin Mimpen, Fabienne de Bie, Federico Calis, Floris van Schaik, Isis Landwehr Johann, Jesse Slingerland, Max van Berlo, Riva Smits, Sam Rosa Voorn, Thieme van Montfoort, Tom de Groot, Wende Braakman. Rest volgt!

Alblasserdam

Ds. Joannes Beukelmanschool.

Anna de Jong, Ardjan Nobel, Arno Passchier, Céline Kerst, Eduard Nieuwenhuis, Geralin van den Burger, Hidde van der Lede, Janco van Maren, Janice van der Leer, Jelle Bakker, Joël Uittenbogaard, Joëlle Brand, Jonathan van den Hoven, Leander Nieuwenhuijse, Lourens Bakker, Luuk Krijgsman, Matty Dammers, Mirthe Uittenbogaard, Rosalie Vis, Ruben Hoogendijk, Samuël Arends, Sarah Hoogendijk, Willemijn van der Male. Rest volgt!

Almere

De Syncope.

Alyssa van ’t Hag, Amir Zeroual, Chansy Vogel, Dylan van Doorn, Luna van Doorn, Sarah Stam.

Amstelveen

De Triangel.

Axel Maas, Diego Diaz Man, Floris Meinesz, Marit Nieuwhof, Megan Alexander, Olivia de Jager, Sarah Man, Vito Unmehopa. Rest volgt!

Groep (1)

De Triangel.

Boaz den Hertog, Jamie Pförtner, Jemaya Jacobsen, Jip Schaapherder, Justin Wittgen, Karel Bhirawa, Lily-Roos Weers, Miles Foppen, Pamir van Grinsven, Quinten Nales, Rafael Ferreira Gil, Rianna Nasr, Siddharth Sehgal, Thomas Dop, Tijmen Noteboom, Tijn van Elst, Tom Dukker.

Groep (2)

OBS de Westwijzer.

Badesu Tashan, Gemma Lobatto, Koray Oktem, Nathan Cheung. Rest volgt!

Apeldoorn

Berg en Bosschool.

Anneloes van Luijtelaar, Arnoud Braam, Diede Ganzevles, Karlijn van Hazendonk, Lars Jansen, Madelief van Luijtelaar, Noa ten Hove, Philip Kroes, Victoria Van Maasdam.

PCBO de Gong

Karianne van Bavel, Lotte Egberts, Luando Beijer, Maties van Bavel, Milou Ham, Noor Lugtenburg, Stan Fluit.

Barendrecht

CBS Gr. van Prinsterer.

Daantje Roosenburg, Donna Huurman, Elif Turgut, Eline Meima, Fay de Reus, Julia Gouw, Martijn Eleveld, Mia de Reus, Nila Waltmans, Puk Roosenburg, Risa piek, Robine Zeric, Roxanne Poinsitt, Ryan Keers, Samuel van Leeuwen, Sem van Daalen, Sophie Molenaar.

Beemte

De Diamant

Dennis Meulenbeek, Edwin Meulenbeek, Jayden Overdijk, Julia Hendriks, Krissie van Zuuk, Mandy Kolkman, Melanie van der Cruijsen, Naomi van der Cruijsen, Senna Apeldoorn, Silke Rutgers, Sofie Hopman, Tijmen van Mourik, Yazz Nieuwenhuis.

De Kwakel

De Zon.

Anouk van Olphen, Cas Burggraaf, Dana Hogenboom, Esmée de Vries, Jasmine Schaefers, Joep den Haan, Liesje ouderling, Liselotte Staats, Maes Kandelaar, Natacha Solovjevas Plesoianu, Santi van Kessel. Rest volgt!

Ede

De Panta Rhei.

Destiny Doelman, Eliz Ürün, Hugo Jacobs, Jules Hornstra, Mark Heij, Robin de Block, Tesse Kramer. Rest volgt!

Ederveen

Julianaschool.

Andrea Methorst, Aron Heiblom, Hendrik van Garderen, Jens Scholtus, Mariëlle Methorst, Mirthe Bos, Noor van Os, Sem Dijkstra, Sven Scholtus.

Giessenburg

CBS de Hoeksteen.

Anouk van der Wulp, Bart Klop, Esmee in ’t Veld, Femke de Bruin, Femke Hoogland, Gideon de Zeeuw, Iris de Pater, Iris Vlot, Lieke van Middelkoop, Lieke Verspuij, Lisette Toet, Lotte Angenent, Lucas van Pelt, Luuk de Bruijn, Maartje Vlot, Nick van Horssen, Noa Paans, Nynke de Bruijn, Sophie de Bruin, Stijn Trouwborst, Sven van den Berg, Tess van Bruggen, Tess Vonk, Twan Zwijnenburg, Wilbert Pierhagen, Wilco Pierhagen.

Groot-Ammers

De Ammers.

Alex Broer, Annelieke den Besten, Arianne Hakkesteegt, Diede den Hartog, Esmee te Hennepe, Fenne Kuijlenburg, Fleur den Besten, Jerre Bikker, Joëlle van den Berg, Mirthe Uittenbogaard, Sabyne de Jong, Sebastien Nell, Xanthe van der Meijden.

Hardinxveld-Giessendam

De Ichthus.

Dyonne de Ruijter, Esther Konijnenburg, Fier van der Marel, Indy van Wijngaarden, Josephine van den Bos, Linde Driessen, Mats de Groot, Nijs Plaisier, Pam Plaisier, Thimo Spruyt.

De KWS.

Anna Arkeraats, Emma, Gerdinand van Dam, Jesse Evers, Rosalie van der Elst, Sander de Hertog, Sarina Bakker. Rest volgt!

De Regenboog.

Amber den Breejen, Eliza Krijgsman, Fenne de Boon, Jelle van Middelkoop, Levi Fijnekam, Mariélle de Gier, Matthijs Klop, Natasja Groeneveld, Sem Vogel, Sifra Bakker, Stijn van Gelder, Tijl de Boon. Rest volgt!

Harmelen

De Fontein.

Carlijn van Rensen, Céline Brederoo, Iris den Boer, Jitske Zevenhuizen, Joost Bulk, Levi Peek, Mette van Dieren, Milan Kwakkenbos, Naomi Veelenturf, Noor Jaspars, Sanne Glissenaar, Tijn de Wit, Vianne Meijer.

Hazerswoude Rijndijk

De Steijaert.

Bart Heemskerk, Dante Stolk, Fréderique Tol, Joël Both, Kay Kuper, Len Beekman, Myrthe Philippo, Puck Arbouw, Rik van den Wijngaard, Sterre Kuijvenhoven, Teun Hoogenboom, Tim de Geus, Tim Dokter, Yoshua Waarsenburg. Rest volgt!

IJsselstein

De Brug.

Daphne Dorrestijn, Eva Kinsella, Hannah de Klein, Nian Oostrom, Niels Straver, Sanne Oostrom, Tirza Wijmenga.

Lienden

De Eben Haëzerschool.

Anne-Maike Booij, Dinand van Estrik, Elisabeth de Fijter, Indy van Spanje, Jesse Hilhorst, Liza de Bruin, Noa van den Berg, Robin van Biezen, Roos Vink, Rowena van Driel, Tristan de Kock.

Meteren

Meester Aafjes.

Annelot Leusink, Bastiaan Bezemer, Daphne de Haan, Elisa Verstegen, Justin van Santen, Maaike van der Heijden, Nick Schop, Rens Leusink, Thirza van Kouwen.

Mijdrecht

De Windroos.

Anouk van Stempvoort, Britt van Meerlant, Chris Daalhuizen, Elodie de Zwart, Isa Peters, Jalysha Mooren, Jay Schuurman, Lars Bailly, Liv de Veld, Romy Verheide, Simphiwe Groot, Suze Cornelissen. Rest volgt.

Molenaarsgraaf

CBS de Bron.

Arne de Bruin, Arvin de Jong, Boaz Hakkesteeg, Demi Borsje, Ezra Schouten, Fanny Stuij, Femke Bakker, Iris Meerkerk, Jelte Meerkerk, Jesse Stuij, Jona Labee, Kim Oosterom, Leontien van Muijlwijk, Lisa Koorevaar, Luc den Hartigh, Luke Meerkerk, Manuel Labee, Marij van den Bosch, Maud de Ruijter, Milan Merkx, Nathan Koorevaar, Nick IJzerman, Roan de Raad, Sanne van Rees, Sophie Aslander, Thijn den Ouden, Tom Mourik, Tristan Baan, Wesley Jopse.

Nieuw-Lekkerland

Petrus van de Veldenschool.

Ellen de Groot, Coëlle Versluis, Gerjanne Akkerman, Hedriëtte Groeneveldt, Jermaine van der Wolk, Lennert van Dijke, Lydia Zeldenrust, Marleen Stam, Nellieke van Maren, Talitha Slager, Tessa Witter.

Opheusden

De Hervormde school.

Aram Hotting, Gert Bakker, Hanneke van de Werfhorst, Harm-Jan de Bruin, Jesse van Binsbergen, Lotte Peters van Ton, Naomi van Westreenen, Renske Schot, Simon Evers, Thijs van Setten.

Oud-Alblas

CBS Gr. van Prinsterer.

Aniek Terlouw, Aniek van Werd, David Jongeneel, Erik Damsteegt, Esther Khalil, Jari Eijkelenboom, Julia Vuurens, Julien Geeratz, Jurre van Muijlwijk, Leendert Voordijk, Lotte van Es, Pascal Geeratz, Suze van Eijkelenboom.

Twello

De Wingerd.

Fabian Kamphuis, Femke Dijk, Floris Bakkenist, Gijs Starink, Indy Doortjes Almeloo, Kaya van Gemund, Kiki Möckel, Lauren Swensen, Lieke Kleinsman, Maarten Mourmans, Maxim Ahadji, Naomi Romein, Renée Floor, Roos Stegeman, Sal Andriesse.

Uithoorn

De Kwikstaart.

Bram Vermeij, Carice Schepers, Delano Langendijk, Devin van Beusekom, Esmee Misset, Florius Ruysenaars, Julia van der Hoeven, Maddy Jansen, Nick Wahlen, Sam Vermeij, Sanne Klein, Sebastian Baartman, Sophia Boidin, Tijn van Zaal. Rest volgt!

De Springschans.

Anouk Nieuwkoop, Fedde Eshuis Sanchez, Isabel Kats, Jenthe Heerings, Jorn Snel, Julia van Ramesdonk, Justin Perk, Laurens Bos, Marinda Drost, Mark Westra, Tess van Tol, Teun Haak, Yente Melgers, Yevonne Jeong.

’t Startnest.

Akira Kerr, Amélie Bakker, Maartje van der Does, Majd Makarem, Storm Holst.

Vaassen

De Sprenge.

Amy Krijgsman, Danny Gerrits, Dano Tiemens, Demi Janiak, Hugo Splinter, Jasmijn Gorter, Lars Vijge, Nienke de Weerd, Thijs Bonekamp, Thijs Bouwmeester, Thijs van Westerveld, Yannique Nellestein.

Wageningen

Johan Friso.

Daniëlle van Woerekom, Esmee Jansen, Jonathan Kok, Lauran van ’t Veer, Sofie Nortier, Soula Esveld, Tom Scholte.

Wilnis

De Vlinderbos.

Anne Stark, Elle van der Vaart, Fynn Martos, Jelmer Zuiker, Kane van der Graaf, Kenzy van Dijk, Livia Maas Geesteranus, Lucca Jansen, Tommy Filipovic.

Woerden

De Constantijn.

Britt Kompier, Cloë Dantuma, Elvi van Venetien, Lotte van Heijst, Lucas Otto, Martine der Vries, Merle Bolhuis, Noam Michiels, Noore van Dam, Souffiën de Vries, Sterre Severs, Tess Willems, Zolas Frans. Rest volgt!

Zetten

Dr. Lammerts van Bueren.

Bart Besselink, Delilah, Elise Dijkers, Fedde Timmer, Jesse Bakker, Marjolein Westbroek, Stefan Westbroek.