Geslaagden 2017-2018

Onderstaande kinderen zijn voor hun examen geslaagd! U kunt het op plaatsnaam terugvinden.

Aalsmeer

De Wegwijzer.

Djuna Gersen, Isa Hasselman, Jente Tolsma, Julia van den Helder, Kim de Droog, Lauren van Dam, Mette Smithuis, Senna Stokman, Sophie Does.

Groep januari 2017.

De Zuidooster.

Amra Bakker, Basma el Mobarik, Bonnie Kooij, Dylan Ulendorp, Fien van der Hoorn, Finn Verbeek, Guusje Jongkind, Jada Mennens, Joy Hofman, Kaya van Ginkel, Kunie Jongkind, Max Wenmakers, Roos Gorter, Sem Verhoef, Silke van der Geest, Suzet van Weerdenburg, Thijs Laning, Tim Vermeulen, Tycho Leering, Zoë Keessen.

Groep februari 2018.

Alblasserdam

De Ds. Joannes Beukelmanschool.

Aart Jongeneel, Ana Sofia, Daan Damsteegt, Daniëla Verheij, Elise Huisman, Gijs Heijkoop, Jack Boeser, Jacolien Nobel, Janieke van Werkhoven, Jannette van den Burger, Jenne-Lynn Oudshoorn, Jet Velthuizen, Joël Bahlman, Joran Meijering, Jurjan Tuin, Leah Mol, Leonie Houweling, Lisa van der Lede, Marita Baan, Mathilda Twigt, Nathan de Leeuw, Niek van de Wetering, Pleun Hooijmeijer, Rhodé Kooiman, Rita Mouradian, Thirza Hartman, Wilbert Paans, Willem Twigt.

Groep januari 2017.

Almere

Pirouette.

Benjamin Koch, Chelice Heerenveen, Graziano Helstone, Kick Vervenne, Kyara Felipa, Victor Soelman. Rest volgt.

Groep April 2018.

Syncope.

Alicia Sneek, Andreas Walker, Imke Dogger, Loek de Vijlder, Lucia Bakker, Nordin Bos, Sanne-Fien Bruinsma. Rest volgt!

Groep maart 2018.

Amstelveen

Triangel (groep José)

Amber Tesselaar, Cheyenne Schifferling, Crystal Chan, Daan ter Voert, Diede van Bergen, Eliza Nawijn, Evgeniya Selivanova, Fabian Bruens, Fenna Raassen, Julie Huijing, Koen van Zuylen, Niels van Bergen, Nigel Goudriaan, Thomas Meinesz, Quinten Schuiling.

Groep januari 2017.

Triangel (groep Tineke)

Adwik Goel, Alexander Siliakus, Ayden Yulianti, Britte Noteboom, Cheng Sung, Eva Roos, Feline Siliakus, Gijs Vellenga, Jakob Türtscher, Jessie Lodewijk, Julie Boterman, Kaito van der Ham, Lena Munsterman, Loek Verweij, Mathijs Zonneveld, Mylan Wouters, Ruben Bakker, Sascha Veerman, Wiktor Slodyczka.

Groep januari 2017.

OBS de Westwijzer.

Diana Piña Caviglia, Jens Stedehouder, Joth Spijker, Keano Poiesz, Laura Piket, Lotus Poiesz, Sarah Piket, Sidney Senecal, Tessa Schepen.

Groep maart 2018.

Apeldoorn

Berg en Bosschool.

Alexander Van Maasdam, Amélie Wassenaar, Daan van Hazendonk, Emma ten Hove, Kiki van den Berg, Liesbeth Hemmers, Lucas Loor, Mila Insinger, Sharvani Oedairadjsingh.

Groep februari 2018.

Diamant Het Rooster.

Elin van Diejen, Finn Muijsers, Jaap Bosch, Jon van Maaren, Kai Muijsers, Laura Kruitbos, Matthijs Schumacher, Max Wierts, Nienke Kersten.

Groep februari 2018.

Foto volgt!

De Gong

Aya Imahda, Damian Bossenbroek, Lisanne de Vries, Lizzy Kaal. Sander Scholten.

Groep April 2018.

Barendrecht

Groen van Prinsterer.

Casper Tinke, Giliano Molina, Jelmer Bandell, Joel Rodrigues Ramos, Lars Hogenbirk, Lucas Nijhove, Lucius van Esch, Nikki van Huet, Salomé Buikema, Sanne van der Torre. Rest volgt!

Groep januari 2017.

De Kwakel

De Zon.

Dennis van der Hulst, Emie van Aurich, Jinte Versteeg, Kai van Rekum, Rosalie Hesselink, Sara Pouw, Tess Braam, Tessel Kuijper.

Groep februari 2018.

Ede

Panta Rhei

Conor Weber, Izabel Koot, Jenthe Prummel, Luuk Kapitein, Merijn Foeken, Rowan van Ouwendorp.

Groep maart 2018.

Ederveen

Julianaschool.

Alycia van de Pol, Gerwin Nap, Guido Hardeman, Jelle Franke, Joanne Hardeman, Lente van Oort, Melissa Lokhorst, Niels van Amerongen, Noa Bos, Rachel van de Vliert, Rosalie Dijkstra, Sam van Rijswijk, Thijs van Brummelen. Rest volgt!

Groep februari 2018.

Giessenburg

CBS de Hoeksteen.

Anouk van Lunteren, Dani Ackermans, Floortje Bood, Floos Steehouwer, Ilse de Kreij, Jesse de Jong, Junior van ‘t Veer, Roy de Kreij, Stephan van der Zee, Sterre van Wijk, Tijn Post.

Groep februari 2018.

Groot-Ammers

De Ammers

Jeanine Kraaijeveld, Kean van der Weij, Naomi Stolk, Stan van der Weij, Tycho van Duijn.

Groep juni 2018.

Hank

De Bolderik.

Bente Volder, Bodhi Bronzi, Cas de Rooij, Daan van Himste , Danisha van Mourik,  Dieuwerke Adema, Isa de Rooij, Jamie le Rütte, Kyan van den Heuvel, Kyra van Erp, Lara Smits, Lizzy Kaashoek, Luca Nieuwenhuijsen, Meggie Crielaard, Menno van Helden, Pim Nieuwenhuijsen, Tygo Verhoeven, Yordin van Mourik.

Groep februari 2018.

Hardinxveld-Giessendam

De Ichthus.

Alyssa Zonnenberg, Aniek de Jager, Evie Bakker, Femke Bogaard, Femke van der Sloot, Giovanni v. d. Sommen, Lieke Kuyvenhoven, Madeleine van Milligen, Marc van der Graaf, Quirine de Jong, Seth Koolmees, Tessa Vogel, Yannick Emmen, Yannick Mol.

Groep januari 2017.

De KWS.

Floria de Gans, Gideon Bijkerk, Jeanine Vlot, Jenny Groeneveld, Klaas Veldman, Leah Karels, Marit Blokland, Marnix Vlot, Mathilde Roeland, Neeltje de Bruin, Rhodé Noordzij, Sanne Ritmeester, Thirza Schild. Rest volgt!

Groep februari 2018.

 

De Regenboog.

Fabienne de Groot, Hope Omoigiafu, Ilana Versluis, Joa van den Heuvel, Lente Tromp, Noa de Ruijter, Noah Dekker, Noah Krijgsman, Sanne Meerkerk, Tom Klop.

Groep januari 2017.

De Rehoboth.

Bastiaan Teeuw, Esmée van Wingerden, Jeppe Visser, Jeska Kornet, Lieke Koutstaal, Maarten Baan, Manuel de Groot, Mathilde de Bruin, Maurice Teeuw, Nick van Dongen, Sill de Ruijter, Suzanne van Lopik, Thomas Gbande, Twan Heijkoop, Vincent van Ham, Zarah Buijk.

Groep maart 2018.

Harmelen

De Fontein.

Anna van der Neut, Anne-Mare van Rietschoten, Björn Klever, Esmee Eikelenboom, Jasmijn Lecomte, Jasmine Kosterman, Jeannette Kooijman, Jelle Derks, Jesper van Dijk, Juliëtte van der Stok, Laura van Leeuwen, Leonard Vlooswijk, Lisa den Hartoog, Liv Ranke, Manoah van Leeuwen, Marc van Slagmaat, Mats Vreeswijk, Nienke van der Sanden, Nora Faeseler, Olivia Huiden, Philip Strolenberg, Robin Bos, Rosa Buckers, Sanne de Baat, Senna van Maurik, Sepp Rietveld,Timo Slot.

Groep januari 2017.

Hazerswoude-dorp

St. Michaël

Anne Halters, Christian Groen, Dáni van der Wansem, Iris Schouten, Joost van Kooij, Joris van der Niet, Lars Merbis, Leandro van Zanten, Lennard Straver, Levi Pels, Luna van Mastrigt, Roos Gorissen, Sanne Straver, Tycho van Strien.

Groep maart 2018.

Hoofddorp

De Klimop.

Ella Steenbrink, Feline de Koning, Jason Bestenbreur, Kulle Terefe, Mia Jurisic, Mila ter Metz. Rest volgt!

Groep maart 2018.

IJsselstein

De Brug. 

Joost de Lange, Levi Verdoorn.

Groepje januari 2017.

De Torenuil.

Fons van der Ham, Ilyass Benhamou, Jort van Someren, Maisaan Akarkach, Noor Hofstede, Sarah de Koning, Shamil el Ghafil, Simone Otten, Thomas Spierenburg, Tom de Bont, Twan Schouten, Yassir Ait Brahim, Younes el Batit.

Groep maart 2018.

 

De Brug.

Gijs Duijts, Guusje Duijts, Joris Scholman, Julian Bunnik, Kaj de Rover, Kayra Ertana, Krijn van den Berg, Lenneke Scholman, Luuk v. Woudenbergh, Pieter Bunnik, Roos Bunnik, Sam Duijts, Senna v. Woudenbergh, Tim van den Heuvel, Twan van Barneveld.

Groep januari 2017.

Lienden

De Eben Haëzer.

Arend van Hattem, Bram Oskam, Corné Blok, Jamilla van der Louw, Jara Schaap,Maud van Viegen,  Salma el Bakkali.

Groep maart 2018.

Lunteren

CBS Nederwoud.

Arjan Lagerweij, Danique Nap, Denise Stroomberg, Dennis Mastenbroek, Herrianne Vierwinden, Jorde Roelofsen, Jos Evers, Manoa Bosch, Niels van Middendorp, Renske Stroomberg, Selma van Veldhuizen, Wendy Veldhuizen.

Groep maart 2018.

Meteren

Meester Aafjes.

Amber Keij, Brecht Oostrik, Carlijn Kaasjager, Cheyenne Volkers, Eise van Kouwen, Esper van der Ven, Femke Huisman, Guusje Nikkels, Jade van Osch, Jesse Quik, Lucas van Ooijen, Malkanthi Nouwens, Melanie van Doesburg, Mette Severens, Nienke Mulder, Noah van Est, Senna Kievit, Tess van der Pol. Rest volgt!

Groep maart 2018.

Mijdrecht

Driehuis / Windroos.

Anna van den Berg, Danique Zaal, Esmee de Groot, Leandro Aarts, Lotte Kooistra, Sven van Dijk.

Groep februari 2018.

Molenaarsgraaf

CBS de Bron.

Amy de Jong, Anna den Besten, Anne-Lynn Ruisbroek, Bernard Kok, Emma van der Veen, Esra IJzerman, Gerco Aanen, Jan-Peter Hooikaas, Jens van Beest, Joran Bikker, Jorn Vonk, Jort Blom, Lars Langerak, Laura Korevaar, Liz Verheijen, Maud van der Ham, Mirjam van der Velden, Niels Koorevaar, Noah van Kleef, Robin van Dieren, Stefan den Besten.

Groep januari 2017.

Nieuw-Lekkerland

Petrus van de Veldenschool.

Coraline Besseling, Corjan van Ewijk, Femke Markestein, Hanna van Vliet, Hendry Buijs, Joost Hak, Lize Brauns, Maria Slager, Rosalyn de Vreede, Willian Stam.

Groep januari 2017.

Nunspeet

Ds. C. de Ridderschool.

Anna van Vliet, Erik Wessels, Harmen Meinema, Jonathan van Panhuis, Laurens van Leeuwen, Leander van Lohuizen, Lisa Mulder, Robin Pothoven, Sofieke Lankman, Sophia Kloosterman.

Groep februari 2018.

Ds. A. van Stuyvenbergschool.

Anne-Myrthe Weerheim, Corné Kous, Corné Rozendaal, Daan Bostelaar, Diana Vierhout, Emma Westerink, Esther Karzijn, Hanne Frens, Henri van Haaften,Hester Vierhout, Jacobiene van de Kolk, Julia Slingerland, Louisa Kroon, Maarten Kok, Nathalie de Weerd, Sander Smit, Sanne Westerink, Stefan Smit.

Groep februari 2018.

Opheusden

De Hervormde school.

David Stam, Germ Schaap, Gerjan van Dijken, Hannah Verwoert, Harmen van de Pol, Henrieke van Blijderveen, Jasmijn van der Gaarden, Lisanne Dirksen, Marijn van den Berg, Mark van de Pol, Naomi den Ouden, Rik van Ingen, Rosalyn de Jong, Sarah de Heus, Thomas Meijering.

Groep februari 2018.

Teuge

De Eben Haëzer.

Annerie Mekelenkamp, Bart Bouwhuis, Boaz Leenheer, Céline van Kralingen, Elwin van Eek, Elwin Nijkamp, Gerlinde Kluin, Juliette Dijkgraaf, Luuc Frens, Margreth Gerritsen, Marieke Klaassen, Nienke Steijsiger, Sifra Leenheer.

Groep maart 2018.

Twello

De Wingerd.

Amé Evenhuis, Anne Starink, Daan Grutters, Dunja Plekkenpol, Floortje Diepenhorst, Florine Homan, Isabel Laning, Nienke Rooks, Noor Laan, Olivia Möckel, Rens Friso, Roos Kamminga, Thijmen Schoneveld, Willem Driessen.

Groep februari 2018.

Uithoorn

De Kwikstaart.

Amelia Pazgrat, Collin Plooi, Daan van der Veer, Dean van Barneveld, Elise de Groote, Elise Schipper, Eloisa Netze, Eloise Minderhout, Evi Vlam, Kas den Butter, Kaylee Oudekerk, Levi Geelhoed, Luuk van Westerop, Mathijs Kramer, Nadine Roos, Ralph Timmer, Sam Ruhe, Sem van Loveren, Senna van Wezep, Stijn Zwartendijk, Vince van der Dong.

Groep maart 2018.

De Springschans.

Adela Eshuis Sanchez, Bas van Ede, Daniël Kriger, Danique van Ettinger, Elisa Eeltink González, Emma Baron, Féline Boidin, Filia Kaffatos, Julia van Luinen, Laura van Luinen, Maarten Kole, Maud Schrama, Sanne Burggraaf, Simon Kole, Tom van Mer. Rest volgt!

Groep februari 2018.

’t Startnest

Callum Moens, Jashua Dachi v. d. Burg, Melle Mellink, Naut Andriessen, Tijmen Stegeman, Yfke Andriessen. Rest volgt!

Groep maart 2018.

Vaassen

OBS de Sprenge

Anne-Meindert Hania, Bastiaan Schurink, Bjorn Hazeleger, Bo Wolf, Boudewijn Hania, Brecht Huntink, Dean Gerrits, Julia Bosch, Lara Konijnenberg, Marijn Pruis, Marith van Westerveld, Sil Hagen, Stijn Dollenkamp, Tammar Heesen, Trystan Berberian-Goudriaan, Wessel Velthoen, Wietse Salomons. Rest volgt!

Groep februari 2018.

Wadenoijen

De Waayer.

Jasper de Haan, Thomas Boudewijn, Vincent Beets.

Groep juni 2018.

Wageningen

Johan Friso.

Aquila Ziddah, Armin BoerRigter, Bart Nieuwenhuize, Elise van Beek, Fardau BoerRigter, Frank de Bruijn, Gert van Helden, Laura Lemstra, Lieve Wijnen, Tim Nieuwenhuizen, Tim Verwoert, Tom Nieuwenhuize, Wisse Langstraat.

Groep februari 2018.

Wilnis

Vlinderbos.

Lotte Kuiter, Micky Kentrop, Puck van Rooyen, Sam Groenevelt, Sam Kuiter, Yara van Scheppingen.

Groep februari 2018!

Woerden

Constantijnschool.

Charlotte Moesbergen, Evy Blankestein, Femke van Esch, Fiene Snabel, Fleur Maijenburg, Guang Dykmann, Jarno Grundmann, Jelte Klerk, Julia Sneekes, Luna van Eijk, Malak Sadouni, Marjolein Vintges, Marlo van Veldhuizen, Noa Gerrmann, Rens Maas, Sam van Wijk, Senne van Leeuwen, Sterre Beukers, Sverre van Milligen, Tim Oudega.

Groep februari 2018.

Molenwiek.

Guido Langeslag, Guillaume Poissonnier, Merel Birkhoff, Thijs den Hollander, Timo van Breukelen.

Groep juni 2018.

Zetten

Dr. Lammerts van Bueren.

Gijs van der Bijl, Jesse de Man, Matthijs van den Oever, Meike van der Bijl, Naomi van Dijken, Staes Wennink, Stan Jansen, Thomas Derks.

Groep maart 2018.