Geslaagden 2016-2017

Onderstaande kinderen zijn voor hun examen geslaagd! U kunt het op plaatsnaam terugvinden.

Aalsmeer

De Oosteinder.

Anne Schipper, Elise de Vos, Fabian Crebolder, Fenno van Beek, Fleur van Huizen, Fleur van Verseveld , Hester Flach, Kicky v. Leeuwen, Lisa Versteijne, Lonneke Res, Lucas van Rijn, Reza van Rhee, Shanna Boom, Sil van Soest, Zheng-An Klijn.

Groep februari 2017.

OBS Samen Een.

Daan Wieske, Foss Lemmens, Jori Groenewegen, Kai Hofman, Maartje Jilesen, Max van Eijk, Melle Zijlstra, Puk Groeneveld, Rui Tromp, Sten Brouwer, Thijs Wieske, Tibo Keessen, Tommy Wright.

Groep februari 2017.

De Wegwijzer.

Jinney Ko Kyann Elbaz, Lente Teerhuis, Lisa Blom, Mats Willemsen, Nils van Keulen, Sanne Blom, Sofiya Moreva, Thijs Mosselman, Finn Jacques.

Groep februari 2017.

De Zuidooster.

Bjorn Hammelburg, Boyd Lieuw, Brian Langereis, Ella van Loenen, Finn Faber, Fleur Vermeij, Jainy van Zwieten, Joep Buis, Lemoni Faber, Lisanne Kievit, Malou van den Dool, Marije de Nooij, Max Mulder, Mees Veenendaal, Merel Lieuw, Noah Themen, Pieter Dirkzwager.

Groep februari 2017.

De Oosteinder.

Anna van Berlo, Anne van der Zwaan, Demi Blauwhoff, Jasper van Schaik, Jewel Wijgh, Julian van der Wielen, Maddy Thijssen, Nick Gouwerok, Oliwia Gniotowska.

Groep juni 2017.

Alblasserdam

De Ds. Joannes Beukelmanschool.

Anton Hak, Bart Penning, Bertine Passchier, Corné Schumacher, Corstian van der Leer, Deborah Schep, Dennis den Ouden, Dielke van der Rhee, Elze van der Ende, Gerwin van Werkhoven, Hannah Schram, Janniene Gortzak, Jesse van Kwawegen, Johan van Dijke, Marcel Kornet, Marjolein Verschoor, Peter Bakker, Plonie Dammers, Robert Karsdorp, Tiemen Overduin, Willianne Bakker.

Groep februari 2017.

Almere

De Pirouette.

Aike Melenhorst, Brendan de Vries, Jorre Losekoot, Mirella Kooter, Mylène Huigen, River Mahn, Rosalie Graanoogst, Teun Kersten, Zahir Leer.

Groep april 2017.

De Syncope.

Drohan Pantjoe, Jahzeja Mulders, Jelle Dogger, Stijn Commandeur.

Groep maart 2017.

Amstelveen

De Triangel.

Beau Labordus, Bryan Stam, Danique Schuiling, Djaro Unmehopa, Elle Baudert, Jamie Brinkhof, Jochem Puyenbroek, Johanna van Bon, Lars de Groof, Lucas Kragtwijk, Lucas Pablos, Luuk Scheffmann, Mick van Wijk, Mika Winkeler, Milla Kragtwijk, Myrthe van Heerebeek, Nethaniah Ayele, Nick van den Heuvel, Pablo Diaz Man, Quinn Schmitz, Sofia Toorenburg, Take Lokenberg, Thijmen Oosterwijk, Thijmen Wagenaar.

Groep februari 2017.

OBS Westwijzer.

Anniek Dee, Aster Chabot, Chuanzhi Chu, Chloë Thio, Faissal Benaali, Kevin Huang, Max Lekkerkerk, Naomi Luisa Desliu, Nasreddine Benaali, Puck van Beek, Senne Smits, Sinya Ridderikhoff, Sydney Derksen. Rest volgt.

Groep februari 2017.

Apeldoorn

De Gong.

Anne Lugtenburg, Jochem van Soest, Kian van Zijl, Marin Conijn, Olaf te Raa, Tara van den Burg, Xander van Soest.

Groep april 2017.

Barendrecht

Gr. van Prinsterer.

Dimphy de Kruijf, Dominick de Waal, Jaydie Keers, Job Tinke, Lennert Ouwens, Luna Broeders, Marieke Schouten, Melle Bandell, Niels Jeurissen, Rik Broeders, Roos Jansen, Silvana Smol, Vera Kastelein, Yulin van Ulden.

Groep maart 2017.

Beemte

De Diamant.

Chantal Kamphuis, Collin van Assen, Jaycie v Lohuizen, Loïs Hofman, Maaike Hissink, Sem Teunissen, Thirza Buitenhuis, Wibe Lunneker.

Groep april 2017.

De Kwakel

De Zon.

Chrissy van de Put, Danie ter Beek, Dewi Maijenburg, Dyani van Kessel, Femke van Roij, Finn Doeswijk, Jordi Maijenburg, Kyano Verschragen, Lara Brouwer, Lex van den Belt, Lika Voorn, Luna de Koning, Maartje Brozius, Michelle Hoogeveen, Noah van Leeuwen, Noor den Haan, Pol Plasmeijer, Senna Boere, Sonja van Aurich, Sten Pellicaan, Suus Kuiper, Tamar Venekamp, Thijs van der Terp, Thijs Voorn, Vlinder Ouderling.

Groep januari 2017.

Ede

De Panta Rhei.

Abtien Hoessein-Zadeh, Feline van der Vegt, Jill Diephuis, Kieran Weber, Liz van Wirdum, Lotte van Harselaar, Sanne van Heusden, Tristan Roeling, Zoë Lam.

Groep januari 2017.

Geldermalsen

OBS Jan Harmenshof.

Anke Verweij, Anouk van Berlo, Jeremy Carrasco.

Groep juli 2017.

Giessenburg

CBS de Hoeksteen.

Anne Holtslag, Daan de Jong, Ilse van Wijngaarden, Inez IJzerman, Job van Wijngaarden, Joran in ’t Veld, Lars van der Vlies, Marit de Ruiter, Noa Klijn, Noëlle van Toor, Nomi Blokland, Roy van Waardenberg, Tim van der Vlies.

 Groep februari 2017.

Groot-Ammers

De Ammers.

Emma Roest, Esmée van Veelen, Fabian van der Hek, Lotte den Besten, Nick Schrijvers, Rolf Noorland, Sophie van Veelen.

Groep juni 2017.

Hank

De Bolderik.

Bram van Dijk, Finn van der Wouden, Jelmer Renders, Jens Berm, Joas Sprangers, Jort van Dijk, Lieke van Bragt, Lieke Mouthaan, Manon Molenaar, Meike Volder, Nikki Kaashoek, Pim van Ophoven, Stijn van Bragt, Sylvan Renders, Timme Schep, Tom Colet, Tygo van den Heuvel. Rest volgt.

Groep januari 2017.

Hardinxveld-Giessendam

De Ichthus.

Amy Blokland, Fenne van Meeteren, Isabel van de Minkelis, Jasmijn de Roover, Jesse Aantjes, Lukas Kraaijeveld, Marc Hoftijzer, Nova de Ruijter, Samuel de Boon, Sarah de Kock.

Groep januari 2017.

De KWS.

Adriëlle Buijk, Anna-Lynn v Houwelingen,Cornelis Boer, Femke Boer, Jurgen Houtman, Laureen Klijn, Louise van Rijswijk, Mees Prins, Naomi Groeneveld, Natali Bijkerk, Noor Prins, Rian den Hertog.

Groep februari 2017.

De Regenboog.

Anniëlle Spelt, Bionda Specht, Femke van de Bree, Geert Vogel, Janice Versluis, Kim Dubbeldam, Mauro Verschoor, Naomi Hartog, Niels Kuipers, Sven Verschuur, Wouter Advocaat.

Groep januari 2017.

De Rehoboth.

Christian Brand, Dana van der Stel, Dauphine Chaigneau, Demi Monteban, Geert Korevaar, Gijs van Lopik, Hannah Kooiman, Indira Adriaanse, Jarno den Uil, Jesse Boerman, Jolien de Ruiter, Karsten den Dikken, Lisanne Bor, Manon de Bruijn, Milou Wemmers, Rebekka van Houwelingen, Roos van der Pol, Ryvana Monteban, Sanne Bijl, Sjoerd Noordermeer, Thijmen Baardman, Tijn van Noordenne.

Groep januari 2017.

Harmelen

De Fontein.

Daan Lindenkamp, Guusje Scheepstra, Iris Adelerhof, Jack van der Logt, Jeroen van Rensen, Jip Scheepstra, Jochem Veldhuizen, Joran Koster, Josien van Soest, Kevin Eikelenboom, Lucas Hendrikse, Madelon Burggraaf, Micha Nell, Nick van Dinteren, Stan van Schaik, Wessel de Rijk. Rest volgt!

Groep februari 2017.

Hazerswoude-Dorp

Johannes Post.

Evy Kranenburg, Rosalyn Ooms, Sophia van den Bosch, Suzanne Visser.

Groep maart 2017.

Hazerswoude-Rijndijk

De Steijaert.

Jayden Snatersen, Job Winters, Jurre van Kleef, Laura Reijken, Mandy van den Bosch, Noa  Selier, Rianne Griffioen.

Groep maart 2017.

Hoofddorp

De Klimop.

Bobbi Britstra, Charlie Spring in t Veld, Elisa ter Metz, Elize-Lotte Vlietman, Jamie Favié, Jasmijn Stolwijk, Jewel Klinkert, Katerina Karas, Lianne Sleijfer, Linsy Renting, Lotus van den Kommer, Luca Warnink, Marèll Nuisker, Mitchell Comvalius, Naomi van Hoof, QianXi van de Poppe, Quinty van Hemert, Sara Pete, Sophie-Eline Vlietman, Tessa Luca Rooijers, Youri van den Berg, Yulia Brink.

Groep januari 2017.

IJsselstein

De Brug.

Anouk van der Ven, Boukje Bijlsma, Daphne Boender, Eva Dorrestijn, Jelmer Fijn van Draat, Joep van Opstal, Lenissa Aarsman, Lieke de Hoop, Lieke Maris, Lizzy Saurens, Maurice Kalf, Ralf van de Pol, Rick van der Ven, Storm van Dijk, Youssra Boutaleb.

Groep maart 2017.

Lienden

De Eben Haëzer.

Anne Rustenhoven, Caroline van Zetten, Daniyal Anwari, Erik Buijs, Jack van Vessem, Jarno Vonk, Lois Berends, Max Visser, Sophie Schaap. Rest volgt!

Groep februari 2017.

Lunteren

De Valk.

Anne Jacobs, Hillianne van Esveld, Joline Drost , Louisa Ebbers, Marit van Veldhuizen, Matthijs van Laar.

Groep maart 2017.

Meteren

De Schakel.

Cheyenne v. Oostenbrugge, Editha van Steenis, Emy van der Horst, Fien van de Water, Jasper van Bree, Lieke van Malsen, Linde Dijkhuis, Lotte van Rooij, Machiel de Fockert, Manon van den Tempel, Naomi van den Berg, Sanne Hol, Sara Timmermans, Simon van Stuijvenberg, Suze van Bruggen. Rest volgt.

Groep januari 2017.

Mijdrecht

De Windroos.

Bas de Groot, Boris Langelaar, Calvin Liesveld, Fabiënne Mayenburg, Felice Ledegang, Femke van der Molen, Isabella Angulo Velez, Jarno Daalhuizen, Julia Noteboom, Justin Jansen, Kyra van de Swaluw, Lynn Peek, Maxime Donchenko, Nick van Scheppingen, Nina Honing, Nynke van de Pouw-Kraan, Phoenix van Dijk, Robin van der Molen, Sam van Teeffelen, Savanna Jansen, Wendy de Bruijn.

Groep februari 2017.

Molenaarsgraaf

CBS de Bron.

Amy van Leussen, Bram Mourik, Bram van der Meulen, Gerda Mourik, Gwen de Groot, Iris Boers, Jarno de Jager, Jarno Nieuwenhuize, Jasmine de Ruijter, Joost van Meijeren, Larissa de Bruin, Lars Kortleve, Lucas Koorevaar, Lyona de Ruiter, Maud van de Beek, Patrick van Driel, Stan Venis, Thirza Lekkerkerker, Tim Borsje, Twan Stigter, Willem van Meijeren.

Groep januari 2017.

Nieuw-Lekkerland

Petrus van de Veldenschool.

Albert-Jan Akkerman, Casimir Slager, Charlotte de Haan, Chrislene Buijs, Elze de Wolf, Jelle den Ouden, Jeroen van Vliet, Jet Stam, Joanne de Wolf, Johanneke Kleijn, Lieke van der Kuijl, Lucas den Ouden, Marian van der Graaf, Suzanne de Vos, Thirza Zeldenrust, Willard Broekhuizen,

Groep januari 2017.

Nunspeet

Ds. C. de Ridderschool.

Alinda de Ruiter, Alice Polinder, Ariëtte Polinder, Babet van Olst, David Dijkhuizen, Herbert Smit, Jorian Beens, Marith van Tol, Maurits van Engelen, Reinout Nederlof, Tjeerd van Engelen.

Groep januari 2017.

De Ds. A. van Stuyvenbergschool.

Aline Vlijm, Annemaryn Huisbrink, Brigitte van ’t Hul, Daphne Petersen, Elise Corporaal, Janine Kous, Liza van de Kolk, Loïs Weerheim, Marije Petersen, Noortje Heuff, Robert-Jan Huisbrink, Roselin van Milligen, Shanna Migchels.

Groep februari 2017.

Ophemert

De Prins Willem Alexander!

Anne Harsta, Casper van Burik, Ferdi van Dijk, Hans Griesheimer, Jeroen Stevens, Koert Baars, Niels Vissers, Renske de With.

Groep maart 2017.

Opheusden

De Hervormde school.

Christy Verwoert, Derrick van den Heuvel, Dick van Dijken, Esmee de Kruiff, Irma Middelkoop, Jeroen Troost, Marilou van Setten, Marlou Peterse, Ruben Meijer, Tim Schaap, Tirzah den Ouden, Yuli Stunnenberg, Yvette van de Wardt.

Groep februari 2017.

Oud-Alblas

Daan van Werd, Daniël den Hertog, Kevin Struik, Luuk Moret, Mara Lenters, Nina Lenters, Ryan Albers.

Groep januari 2017.

Teuge

De Eben Haëzer.

Bennie van der Weerd, Gerben van der Weerd, Jack Pool, Katja Vorobeva, Marit Kluin, Nils Boer, Rachel Groothedde, Thomas Pool.

Groep april 2017.

Twello

De Wingerd.

Annemein van der Zaag, Bas Bonhof, Chris Roerdink, Dirk Driessen, Fenne Zijlstra, Isis ten Dam, Kim van der Veen, Liam Kiezebrink, Mees Bosgoed, Pien Schilder, Stijn Kamminga, Tessa Hutterd, Tessa Wijnbergen, Thomas Booman.

Groep februari 2017.

Uithoorn

De Kwikstaart.

Amber de Waal, Chris Stroboer, Duco de Hont, Indra Rossing, Isabel Luijt, Kevin van der Meer, Ralph Roosendaal, Ruben Weber, Tijs van der Veer, Tom Ruhe.

Groep februari 2017.

De Springschans.

Elena Pisters, Elysa Kikken, Esmée Meering, Govanni Jager, Jasmijn Wakkers, Kim Burggraaf, Luna Schut, Robbin Gunther, Rutger Oliemans, Veerle Rompelberg, Wout Haak.

Groep januari 2017.

’t Startnest.

Daantje Burgerding, Danut Petrache, Ersan Preljevic, Freeke Josephi, Jara Daalhuizen, Lieke Verbrugge, Luna van Sijll, Madeleine Krook, Raluca Petrache, Thijs Verbrugge.

Groep februari 2017.

Vaassen

OBS de Sprenge.

Denise Bronsink, Eline Gorter, Jesse Marskamp, Jesse v Zuuk, Lisa van Hartskamp, Lisanne Nellestein, Lya van der Haar, Nick van Leeuwen, Sanne ter Hoeven, Tijn Scheffel.

Groep februari 2017.

Veenendaal

De Vuurvlinder

Bengt Assendorp, Elijah van den Brink, Janne Leenders, Jesper Haring, Jonas Hoekstra, Leila Heijman, Luna Gramberg, Mateo Gramberg.

Groep maart 2017.

Wageningen

Johan Friso.

Casper Kok, Isis van der Linden, Janne van Wingerden, Jasper Overbeek, Lieke Westrik, Lisa Janssen, Marlon Reijlink, Thomas Hoebe, Thymen Westrik.

Groep januari 2017.

Wilnis

De Vlinderbos.

Evy Sneiders, Julian Veerman, Jurian Leeuwerik, Lola Wagenaar, Mees Jacobs, Selena Seyfi, Senna van Vliet, Sheryl Jansen, Zeline Verkade.

Groep januari 2017.

Woerden

De Constantijn.

Emma van Belzen, Evy Wesselingh, Jan van Schaik, Milo Loenen, Nathan Blok, Swen van Vliet, Thijmen Klerk, Thijs Hamoen, Tim Scheffelaar.

Groep maart 2017.