Geslaagden 2015-2016

Onderstaande kinderen zijn voor hun examen geslaagd! U kunt het op plaatsnaam terugvinden.

Aalsmeer

Wegwijzer 2016De Wegwijzer!

Amber Verkerk, Fiene Hollander, Juna van der Waall, Kas van der Geest, Lot Bijwaard, Naomi van der Zwart, Romy van Hees, Sebastiaan Hagedoorn, Stella Celie.

Groep februari 2016!

Zuidooster Tineke 2016

Zuidooster!

Cassius van de Groep, Felix Tan, Jeske Jooren, Koen Visser, Lisa Peerdeman, Merel Hageman, Robine  de Keijzer, Rosie Arts, Santi Kroon, Savio Naha.

Groep januari 2016!

Zuidooster René 2016Zuidooster!

Björn Nijman, Channa van Schie, Christian van Drunen, Colin van Bakel, Finn van der Vlugt, Josine Robbe, Noor van Geffen, Odelia Yonas, Roos Laning, Samantha van Wijk, Senna Hoving, Thijs van Rooijen, Tijn Luyten, Tom Gorter.

Groep januari 2016!

Alblasserdam

J. Beukelman 2016De Ds. Joannes Beukelmanschool!

Annelien van Maren, Anouk den Hartog, Anouk van der Waal, Coen den Hartog, Davita Hogendoorn, Emily Boeser, Famke Slagboom, Gabriëlle Jongeneel, Johanna van Maren, Jonathan Schram, Lars Nugteren, Laurens Vreeken, Leendert-Jan Huisman, Madeleine Heuvelman, Marilize Schep, Matthijs Rosbergen, Rens Poirot, Vanya Hogendoorn.

Groep februari 2016!

Almere

pirouette 2016De Pirouette!

Dylan de Vries, Femma Ghabri, Fenne van der Nat, Hang Ly Nguyen, Senne Losekoot.

Groep februari 2016!

syncope 2016

De Syncope!

Axel Vermeulen, Cleo Bakker, Max Bruinsma, Pleun van Raaij, Yorick Moria.

Groep februari 2016!

Amstelveen

Triangel 2016

Triangel!

Anvesha Goel, Arwen Molleman, Charlotte Eijsvogels, Dena Streefkerk, Hyun-jin Baek, Ivo Blom, Leah Delikát, Liam Unmehopa, Lucas Shahho, Luna Wijtman, Mert Bayoglu, Milan Bergschneider, Paris Schulz, Renzo Braam, Sam Delikát, Sienna Eikelenboom, Tsai-Yi Sung, Yasmin Breukel.

Groep januari 2016!

OBS Westwijzer!

Ahmad Hafizy, Carlijn Bijnsdorp, Giomar Decuypere, Jeffrey Keijzer, Kay Maas, Max Honselaar, Misha Teresa, Theodore Gatea, Zoë Goudsmit.

Groep februari 2016!

Apeldoorn

Gong 2016

De Gong!

Anne Amptmeijer, Annelot van Houts, Dasha Oving, Koen Radstaake, Lisette van Dijk, Meike de Zwart.

Groep februari 2016!

Barendrecht

Groen van Prinsterer Barendrecht 2016Groen van Prinsterer!

Aster Littooij, Cas de Keijzer, Eline de Klerk, Fjäril Littooij, Loïs Visser, Noortje de Keijzer, Quinten van der Heijden, Tygo Ouwens.

Groep juni 2016!

Beemte

Beemterschool!

Denise Dorland, Gijs Kamphuis, Gijs Testerink, Jens Rutgers, Niek Huisman, Ruben Hissink, Stijn Koldenhof.

Groep maart 2016!

De Kwakel

De Zon 2016

Ben Wijfjes, Donna Kwint, Emma Smit, Eva Koopstra, Eva Sijstermans, Jenna Voorn, Jill van Wees, Jip Kempkes, Kailey Ades, Mandy Cornelissen, Rik Bras, Sterre van Scheppingen, Tess Zuiderwijk, Toska Ruhe.

Groep januari 2016!

Ede

Panta Rhei 2016De Panta Rhei!

Anouk van Starrenburg, Feline van de Snee, Femke Postma, Jasmijn Kramer, Nicky Heiwegen, Nina Schoonheim, Sam Simonis, Sascha Jansen, Tycho Verdiessen, Yula Maes.

Groep februari 2016!

Giessenburg

Hoeksteen 2016-1

CBS de Hoeksteen!

Amber van Garderen, Beau van der Linden , Boaz Donk, Christiaan v.d. Boomgaard, Florianne Toet, Hanna de Kuiper, Isa Zaal, Jelle Schaap, Jelmer Bos, Sanne van Wijk, Willise van der Vlies.

Groep januari 2016!

Groot-Ammers

Ammers 2016 februariDe Ammers

Angélica Liefhebber, Danique van der Meijden, Enna Sterrenburg, Jarno Reijnders, Lisanne Liefhebber, Matthijs de Jong, Mea de Jong, Nadia van Houwelingen.

Groep mei 2016!

Hank

Bolderik 2016De Bolderik!

Amy Kaashoek, Anique Wintermans, Danique van Helden, Hidde Schalken, Iris Staal, Jasmijn Gemen, Jesse van Ophoven, Liselotte Schipper, Madelief Steigenga, Maud Heijmans, Mirte van Seters, Quinty Klijsen, Sam de Been, Sidney van Arkel, Silke Schalken, Tara de Graaf, Valerie Hazenberg, Wesley de Witt.

Groep januari 2016!

Hardinxveld-Giessendam

Ichthus 2016De Ichthus!

Ard Langeveld, Daan Gort, Dani van der Sloot, Esmée Damen, Jura Gijsen, Lauren Buijk, Laurence Barelds, Lennard Baan, Melanie Heijkoop, Thijs de Groot, Tristan van Wijngaarden, Viggo Houtman, Wanne van der Marel.

Groep februari 2016!

KWS 2016De KWS!

Anne-Greet Maat, Deborah Bijkerk, Emmelyn van Wijngaarden, Frederik van der Meijden, Geertrude Roeland, Henrieke van Barneveld, Karel Peursem, Laurien den Uijl, Leonie Poortvliet, Liesbeth den Boer, Lise Adriaanse, Mathilda Vlot, Maureen Karels, Nathan Reinders,  Nelise Beukers, Rien Arkeraats, Teunis-Jan Nederveen, Timon Bakker, Wiltyne van der Wolf.

Groep februari 2016!

Regenboog 2016De Regenboog!

Bram de Groot, Björn van der Stok, Esther Groeneveld, Jaïr aan de Wiel, Joep Brouwer, Leonard Muilwijk, Lieke Klop, Mijke van den Heuvel, Naomi Brouwer, Pim Klop, Ruub Groeneveld, Seraja de Ruijter, Tim Spruijt.

Groep januari 2016!

Rehoboth 2016

De Rehoboth!

Bas Verdoorn, Boaz Exalto, Ilan Ruitenberg, Jelle de Ruijter, Jolijn van Loon, Jorrit Roest, Juliët Boon, Lennart van Houwelingen, Marijn Putters, Mattias Stok, Mirthe Buijk, Robert Slagboom, Steven de Bruin, Tim Vliegenthart, Veerle Paans.

Groep februari 2016!

Harmelen

Harmelen 2016Sint Bavo!

Anna van Miltenburg, Bert Nolte, Birgit Provily, Danny van Kuijk, Donny Schouten, Jelte de Jong, Joran de Vries, Kim Hendrikse, Lara van der Sanden, Laurens de Waard, Mara Montessori, Marit van der Sanden, Marit Zevenhuizen, Mondo Dix, Noa Oosterlaar, Sanne van Leeuwen, Sven Glissenaar, Thandi Pot, Victor Vlooswijk.

Groep januari 2016!

Hazerswoude-Dorp

Johannes Post 2016De Johannes Post!

Evy Jansen, Femke van der Haven, Lennard van Veen, Manuela de Ruiter, Marit Wesselingh, Wiebe Huisman.

Groep februari 2016!

Hazerswoude-Rijndijk

De Steyaert!

Amber de Geus, Rohan Abeysekera, Tygo Splinter.

Ex. maart 2016!

Hoofddorp

Klimop 2016De Klimop!

Bea Fragao, Britt Roosingh, Dany Bergkamp, George Wright, Huijbert Wright.

Groep februari 2016!

IJsselstein

De Brug 2016De Brug!

Boas Velis, Eline Moes, Ernesto Imambaks, Eva-Marie Rooker, Jesse Ravestein, Kirsten van den Brink, Lukas de Boer, Madelon Hoogenboom, Maud van Breukelen, Preeti Motie, Sija van den Berg, Sjoerd de Koning, Thirza van den Brink, Vera Verhoef.

Groep februari 2016!

Kudelstaart

Antonius 2016De Antonius!

Alyssa van Zuidam, Bram Raadschelders, Dean van den Hoek, Don de Haas, Lars van Maris, Laura van der Laan, Luuk Valkering, Matthijs Loevendie, Max Been, Merel Nicolai, Niels Cooke, Nigel Dukker, Nouk Lamers, Pim Schrama, Puck Ofman, Roos Aarsen, Sam Lakerveld, Sanne Gaastra, Sensa Keijzer, Shahinda Hamed, Tess van Maris, Tygo Rijkers, Zenya Stokkel.

Groep februari 2016!

Lienden

EH Lienden 2016Eben Haëzer

Annelien van Rhee, Ariëlle Zaaijer, Chananja van Laar, Daan Verspuij, Dico Zaaijer, Henco Verkuijl, Iris de Haas, Joëlle de Kock, Josina Hotting, Lotte de Leeuw, Sjoerd Vermeulen, Thijs Volders, Thijs van Vugt, Yaniek van Dijk.

Groep maart 2016!

Lunteren

De Valk 2016De Valk!

Annely Aarsen, Eduan Aarsen, Guido Fieret, Jürgen Groeneveld, Maurits Lindhoud, Rosanne Fieret, Tim van Ginkel.

Groep februari 2016!

Meteren

Schakel Meteren 2016De Schakel!

Bente van Kasteren, Boas van Drie, Daniël van Burk, Dineke Verstegen, Esther de Jong, Femke van den Berg, Floor de Jeu, Jasper Starink, Manou van Maren, Mirte Starink, Naomi van Kranenburg, Thijmen van Osch, Thomas van Ooijen, Thysia van Impelen.

Groep februari 2016!

Mijdrecht

Driehuis 2016

Driehuis!

Anne van Essen, Julie van de Schaft, Rob Nieuwendijk, Senna van Bloemendal, Tatum Gassman, Wiktoria Bukna.

Groep januari 2016!

Proostdij 2016

Proostdij!

Chris de Jager, Daniël Schoonderwoerd, Danny de Jonge, Feline van den Heuvel, Finn Hoogland, Floortje Engel, Keete Leclaire, Lev Schuurman, Milan Geurs, Quinty Peeters, Reinier Ruizendaal, Robin Vis, Romee van Hulst, Senna Duijvelshoff, Sofie Peters, Stijn de Groot, Wesley v Dijk, Yara Buijsmann.

Groep januari 2016!

Twistvlied 2016De Twistvlied!

David Angulo Velez, Fae Hoetmer, Jasmijn Lankhaar, Marit Zwemer, Marwen Hanzouli, Matteo Auciello,  Matthew Uphof, Matthijs Bergema, Nicky Lijnberg, Noa Yalcin, Robin Bader, Sterre van Vliet, Storm Hoetmer.

Groep februari 2016!

Molenaarsgraaf

Bron 2016

CBS de Bron!

Amy Mudde, Anna de Gier, Antoinet van Muijlwijk, Christina Boele, Daniëlle Scheurwater, Eefje Neppelenbroek, Emma den Ouden, Fleur Teeuw, Floor Oosterom, Jente Bakker, Joost Neppelenbroek, Jost van de Streek, Laurine den Butter, Lieke Stuy,  Lotte Baan, Romy van Rees, Sven van Leussen, Thirza de Groot, Toine Blom, Wilco Nieuwenhuize.

Groep januari 2016!

Nieuw-Lekkerland

P. van de Velden 2016

Petrus van de Veldenschool!

Arjan Gouman, Deborah de Groot, Dolf Vonk, Erwin van Vliet, Esmeralda Bot, Julia den Ouden, Klaas-Jan de Wolf, Madelief Verhey, Martijn den Ouden, Matthijs Klerk, Rosanne de Groot, Rozemarijne Verhey, Tom de Jong, Wilbert Hardenbol.

Groep februari 2016!

Nunspeet

Ridder 2016-1

De Ds. C. de Ridderschool!

Annieke van Meijeren, Aron Timmerman, Arthur Bel, Berttheo Vos, Corné van Tol, Dirk van Dalfsen, Emmely v. Veldhuizen, Job Gerritsen, Johannes van de Steeg, Lydia van ’t Hul, Maryleen de Weerd, Niek Mulder, Rosalie de Lange, Thirza de Greef.

Groep februari 2016!

Stuyvenberg 2016De Ds. A. van Stuyvenberg!

Anne de Weerd, Christine den Boer, Gerben van der Weijden, Gerda van Renselaar, Hester van den Hoorn, Jaelle Frens, Joëlle van Es, Liza van Engelen, Mariëlle  Schot.

Groep januari 2016!

Ophemert

PWA Ophemert 2016De Prins Willem Alexander!

Boris van Beuzekom, Inge Vermeulen, Jeroen Peerboom, Marieke van Leeuwen, Sjoerd van Beuzekom.

Groep januari 2016!

Opheusden

Hervormde 2016

De Hervormde school!

Caroline v. d. Werfhorst, Jesse van Deelen, Lennard Kegelaar, Leonard Donkersteeg, Nathan Muilwijk, Rachel van de Pol, Rens Bakker, Sarah Hof, Susan de Heus, Tobias Dirksen.

Groep januari 2016!

Oud-Alblas

Groen van Prinsterer 2016Groen van Prinsterer!

Aline Voordijk, Aniek Bons, Ellis Damsteegt, Gertjan Blom, Jannes Heijkoop, Lisanne de Jongh, Marith de Jongh, Nanne Verhaar, Sjoerd Boonstra, Tabitha van Pel, Thomas Ruisbroek.

Groep februari 2016!

Teuge

SANYO DIGITAL CAMERA

Eben Haëzer!

Aron van Eek, Bas Gerritsen, Gert-Jan Bluemink, Gijs van der Weerd, Hilde Beekman, Jasmijn van Rooijen, Julian Gerritsen, Jurrian Mulder, Lyan Koning, Marlissa Mulder, Otto Bijkerk, Rianne Bluemink, Ruth Leenheer, Sander Glas.

Groep maart 2016!

SANYO DIGITAL CAMERA

De Zaaier!

Anne Smids, Daisy van der Haar, Daniek van Assen, Dani Linthorst, Floris Baars, Jochem Treuren, Laura Vukkink, Mirthe Kleiboer, Sem Bonekamp, Teun Harbers, Thijs Krijger.

Groep februari 2016!

Twello

SANYO DIGITAL CAMERA

De Oase!

Anne Vermeulen, Dirk van der Brugge, Giorgia Wattimena, Joyce van den Berg, Kevin Wijbenga, Koen Wijburg, Luka Meijer, Timo Kalse, Suze Winterman.

Groep februari 2016!

Wingerd 2016De Wingerd!

Bo van der Veen, Charlotte Groeneveld, Chris Scholten, Dewi Dolman, Elene Taruchaladze, Fien Beekman, Florien van Nunen, Frederique Huisman, Lisa Bakkenist, Lizelotte de Valk, Madelijn Möckel, Maron Joosten, Puck Beem, Ralf Scholten, Robin van de Kamp, Róisín Forde, Teun van Maasakker, Tico Hartgers, Vera Pol, Willem-Jan Candel.

Groep januari 2016!

Uithoorn

Kwikstaart 2016De Kwikstaart!

Babette van Goor, Bintou Kourouma, Gabriel Brouwer, Hannah Burkart, Isabeau Meijer, Isabel Timmer, Jelle Mulder, Lilianne Baas, Linde Geurten, Maartje Koenen, Mila van Duijnhoven, Niels Evers, Nils Schouten, Noa Emmen, Quinten van der Laan, Sophia Safar, Stefan de Waal.

Groep februari 2016!

Springschans 2016

 Springschans!

Benji van Leeuwen, Bruno Nieuwkoop Rodriquez, Esmée Cornelisse, Esmée Hogeveen, Eve Koch, Imme de Hertog, Irene Westra, Jesse Catsman, Jurre Bontes, Lois Wielage, Maria Eeltink Gonzalez, Melle Stokhof, Mya Kroon, Tess van Vugt, Toon Fijnvandraat, Victoria Urban, Virginia Eekhoff.

Groep januari 2016!

't Startnest 2016’t Startnest!

Abel Kloppenburg, Anna Prins, Annick Bakker, Dewi Gijse, Eva Kuiks, Goya Moens, Juli Andriessen, Mare de la Porte, Roos de Gooijer, Tim Hogenhout, Zoé Vanzella.

Groep februari 2016!

Vaassen

SANYO DIGITAL CAMERA

OBS de Sprenge!

Bas Jannink, Colita Arends, Daan Langevoort, Isa Bosgoed, Janey Descendre, Lilian Bosch, Lizet de Weerd, Lucas Wijnhoud, Owen Boshuizen, Randy Berenschot, Renee van der Beek, Tozetta Arends, Zoë Bosch.

Groep februari 2016!

Veenendaal

Vuurvlinder 2016

De Vuurvlinder!

Diederik Dijkers, Dion van Mierlo, Lars ter Laak, Sven Wildeboer, Zara Saliman.

Groep februari 2016!

Wageningen

Johan Friso 2016Johan Friso!

Eline Wessels, Eva Nortier, Imke Langstraat, Jarno Mali, Jip Bakker, Joris Brinkman, Julia Kardolus, Louise Dechering, Mateo Valencia, Olaf Eimers, Sander Brinkman, Silke Smit, Sterre Wijnen, Yaël de Boer.

Groep januari 2016!

Wilnis

Vlinderbos 2016Vlinderbos!

Beer van Tilburg, Bloem van Tilburg, Daniël Silver, Desi Wouterson, Iris Berk, Isabella Vermeulen, Jasmijn Wiegmans, Mare Kijlstra, Pelle Reijers, Pippa Maas Geesteranus, Renske Zuiker, Rony Gerkes.

Groep januari 2016!

Woerden

Franciscus Woerden 2016De Franciscus!

Demi Wennekers, Estee Frans, Joost Hamoen, Luca Pouw, Menno Warnaar, Tessa Chenault, Tygo Nobel, Zoë Dantuma.

Groep Juni 2016!

Zetten

LvB Zetten 2016Dr. Lammerts van Bueren!

Bram van de Belt, Carmen van den Oever, Floor Duijn, Mick Dijkman, Rafke Kokelkoren, Ria Getkate, Sietse Janssen, Sten Dijkman, Veerle Jurrius, Vera Derks.

Groep januari 2016!