Geslaagden 2014-2015

Vanaf Januari 2015 kunt u hier weer de uitslagen van de examens vinden. We doen dit op alfabetische volgorde, eerst de woonplaats en dan de naam van de desbetreffende school.

Aalsmeer

Oosteinder 2015-1

De Oosteinder!

Arthur Dirks, Björn Lemmens, Gabriëla Masseurs, Iris Oostendorp, Jamie Boom, Michael Masseurs, Nick Meijer, Niels Lekkerkerk, Oscar van den Helder, Robert van Wijk, Roos van Lenthe, Sees Jongkind, Sem Joore, Steffie Kooij, Tijs van Soest, Vince Boom.

Groep februari 2015!

Wegwijzer  2015-1

De Wegwijzer!

Brian Bogers, Daan Kessler, Daan, Denise van Leeuwen, Eline Jansen, Fleur Mosselman, Florian Gorissen, Jef van der Laarse, Jelle Lissenburg, Jente Dekker, Lucia Domingues Rosa, Roan Tolsma, Sylvie Willemsen, Youri Heemskerk.

Groep januari 2015!

Zuidooster 2015-1

De Zuidooster!

Ahdita Chaara, Arrezina Langedijk, Aya el Mobarik, Bente van Leeuwen, Evelien Beek, Julia Ooteman, Larissa Veelders, LouLou Snikkenburg, Mara Monsanto, Mick Hauwert, Mille Eveleens, Monique Mareels, Rosalien Jooren, Ruben Westerhuis, Semrico van der Steeg, Swen Siebeling.

Groep februari 2015!

Alblasserdam

Alblasserdam 2015-1De Ds. Joannes Beukelmanschool!

Alieke van Wingerden, Alinde van der Male, Ariën Pellikaan, Arwin Bakker, Boaz Stip, Daniël Hartman, Elise Molenaar, Gertrude v.d. Wetering, Hanna van de Voorde, Janine Verheij, Jobine Hooijmeijer, Leendert Bakker, Luc de Nies, Lydia Verloop, Maarten Sinke, Marianne Roukens, Marileen Nieuwenhuis, Mark Semenov, Neeltje Zoutewelle, Niels van der Lede, Sarah Baan, Wiljan Nobel, William Slagboom. Rest van de namen volgt!

Alblasserdam 2015-2

Groep januari 2015!

Almere

De Pirouette!

Bas Bloedjes, Bas Venderbosch, Claire la Pierre, Danieck Venderbosch, Hanna Kreike, Jaimen Dortalina, Jesse Melenhorst, Julia Swens, Marije Kreike, My Linh Thi Do, Samir de Vries, Thom Huigen.

Groep februari 2015!

Syncope Almere-2015-1De Syncope!

Britt van Smaalen, Jasper Takens, Rick Commandeur, Thomas van Dijk, Yaëlle Dekker.

Groep februari 2015!

Amstelveen

Triangel 2015-1

De Triangel!

Aida van Riel, Beau Huijing, Britt Köhler, Claire de Vink, Daam Fagel, Dana Kershof, Dean Lodewijk, Frank van Leeuwen, Frans Drion, Gabriëlla Milki, Ilse Dijkshoorn, Isa Nuijtemans, Job Duker, Joep Grotendorst, Joris Kool, Juriaan de Graaf, Lotte Vogel, Luna Baudert, Madelieve Drion, Mara Fagel, Matthew van Houte,  Noa van der Meer, Nora Geusebroek, Ruben Kool, Sem van Wijk.

Groep januari 2015!

OBS Westwijzer 2015-2

OBS de Westwijzer!

Danielle Mooij, Elisha Krind, Fleur Warmerdam, Jasmijn Warmerdam, Kyana Arnhem, Linde de Groot, Mayara Engel, Milan Smit, Omed Hafizy, Pascalle Davidse, Rachel Berghuijs, Romy Chabot, Saartje van Ree, Swen Molleman.

OBS Westwijzer 2015-3

Groep februari 2015!

Apeldoorn

EH Apeldoorn 2015De Eben Haëzer!

Bert-Jan Wilbrink, Chris Klaasse, Cyriel van Dijk, Daphne te Raa, Dianne Klaasse, Ilse Renkema, Jonathan Wilbrink, Joran van de Craats, Karsten Post, Maarten Bronsveld, Nils Borghoff, Resa van den Brink, Sarah van Linden, Veerle Buchwald.

Groep maart 2015!

Beemte

Beemterschool!

Lisa Scholten, Marijke Hendriks, Rijk Scholten, Sanne Scholten, Sharon van Essen, Splinter Scholten.

Groep april 2015!

De Kwakel

De Zon 1 2015-1

De Zon!

Annabel Brozius, Blanca Verburg, Cain van Kessel, Cleo Blom, Djoeke Lek, Esli Meijer, Fleur Bocxe, Fleur Servaas, Ilse Koolmoes, Jacco Wijfjes, Kyra Lambrechts, Liam Redegeld, Luca Vork, Maartje Meijer, Melissa Kuijper, Michelle Verhoef, Stefanie Wijfjes, Stijn Bocxe, Thijs Klees, Tristan van der Knaap, Wessel Meijer, Yoek Vork.

Groep januari 2015!

Ede

Panta Rhei Ede-1

Panta Rhei!

Bram van de Peppel, Camille van den Brink, Celeste Kleefman, Edward Theuws, Femmy Smits, Luca Hanssens, Marinda van der Vegt, Maurice Kuppens, Mirte Rams, Nikki van Belzen, Sanne van Starrenburg.

Groep februari 2015!

Geldermalsen

OBS Jan Harmenshof!

Jan Harmenshof Geldermalsen 2015-3

Ruben van der Weijde, Thomas van Zuijdam.

Groepje juni 2015!

Giessenburg

Hoeksteen 2015-1

CBS de Hoeksteen!

Alexander van Beusekom, Ard van Voorden, Aron Donk, Esther de Kuiper, Floor de Pater, Jan de Ruiter, Jen Maliepaard, Lindsey Boxman, Lotte de Bruin, Martijn Bos, Merel Hartog, Nijs Maliepaard, Sjoerd Basters, Sophie van Lunteren.

Groep januari 2015!

Groot-Ammers

Groot Ammers 2015-1

Thuis!

Frits Noorland.

Februari 2015!

Ammers Groot Ammers 2015-2

De Ammers!

Allegra den Hartog, Chris van den Heuvel, Florianne Westdijk, Hannah Alblas, Lyan van Rijswijk, Milou Philipse, Nick van der Weij, Rens de Zeeuw, Tamara Stolk, Tjeerd Noorland, Twan Benschop.

Ammers Groot Ammers 2015-3

Groep juni 2015!

Hank

Bolderik2

De Bolderik!

Demi Smits, Floor Nieuwenhuijsen, Gwen van Putten, Hugo Berm, Isiz van Os, Julia van Himste, Justin de Ruiter, Kim Berm, Lisa Wagenmakers, Martijn Menssen, Nienke Ippel, Nunush Adamjan, Rik Hogervorst, Stefan Menssen, Thijs Ribbers, Thirza van Oord, Tom Benedic.

Bolderik2 (2)

Groep januari 2015!

Hardinxveld-Giessendam

Ichthus 2015-1De Ichthus!

Boris Bakker, Brennen Baks, Charlotte Hoftijzer, Eline Driessen, Femke Kuyvenhoven, Ilse van Leeuwen, Joas van den Bos, Jurre van den Bos, Justin Kraaijeveld, Marion Donker, Rowin Meerkerk, Ryan Rietveld, Tabitha van Houwelingen.

Groep januari 2015!

Regenboog 2015-1

De Regenboog!

Celine Kon, Elkana de Ruijter, Iris van Gelder, Jelle van Wingerden, Jessica Meerkerk, Laura Dame, Nadine Klop, Noa Timmer, Ruben van Zessen, Tamar van Tuijl, Thirza Tromp, Yaron Hooikaas.

 Groep januari 2015!

De Rehoboth!

Rehoboth1 (2 van 2)Bart Lakerveld, Esmee Huizer, Imar van der Priem, Lars Ruitenberg, Lennart Versteeg, Lotte de Bruin, Pien Van Noordenne, Sanne Polak, Sven de Groot, Tysheena Leal, Wilrik Heijkoop.

Rehoboth1 (1 van 2)Groep januari 2015!

KWS 2015-1De Koningin Wilhelmina!

Agnes Vlot, Eline Kant, Hannelotte Houtman, Hugo Bruins, Kate Poppeliers, Laureen Bakker, Mariette Klijn, Matthias Kos, Peter Korevaar, Sanna de Jong.

Groep januari 2015!

Harmelen

St. Bavo Harmelen 2015-1De St. Bavo!

Benjamin van Bemmel, Chris Volkering, Claire Ouwerkerk, Danaé Hofman, Fenna van Leeuwen, Isa van den Bosch, Jasmijn Vriend, Julia van Eck, Liz Battem, Maud van den Bosch, Nana van Vilsteren, Pitou Perdon, Sanne de With, Senna Riepe, Zoë Deelen.

Groep februari 2015!

Hazerswoude-Dorp

Johannes Post Hazerswoude-dorp 2015-1

De Johannes Post!

Dieuwertje Matze, Elise Karens, Eva Loomans, Jeroen Groenendijk, Jim Edes, Kim Slingerland, Lily Hoogendoorn, Max Benschop, Michelle Windhorst, Quinten Steegstra, Tess Boere.

Groep februari 2015!

Hazerswoude-Rijndijk

Steijaert Hazerswoude-Rijndijk 2015-1

De Steijaert!

Finn Peelen, Gijs Hoogenboom, Maud van Haastert, Meike de Boer, Mirre Bes, Regi Gijsman, Renée Velker, Sophie Verweij, Yaro Peelen.

Steijaert Hazerswoude-Rijndijk 2015-2

Groep maart 2015!

Hoofddorp

Klimop Hoofddorp 2015-1

De Klimop!

Dani Beekenkamp, Floor Stokkel, Jessie van der Kamp, Marc visser, Mike Overbeek,  Ravi van Laar, Roman Jurisic.

Groep maart 2015!

IJsselstein

De Brug IJsselstein 2015-1De Brug!

Anne Wildeboer, Axell Vergeer, Bas de Hoop, Eva Klomp, Iris Wildeboer, Mick Epping, Rick Wildeboer, Senna Zwezerijnen, Sifra Verdoorn.

Groep maart 2015!

Torenuil 2015-1De Torenuil!

Amy van Remmerden, Arendo Merks, Bo van Zon, Boaz Snoek, Cédric van der Linden, David de Koning, Donna van der Ham, Elze van Buuren, Erginer Ozkara, Fien van Luik, Jorrit Hieminga, Marloes Meeus, Matteo van Zon, Moesha Snoek, Myrte van Someren, Nicholas Ehret, Peter Noteboom, Ralph Samuels, Rosa van Luik, Sam Hageman, Teun Veldpaus, Tristan Houben, Volkan Gomec, Yi Mei Oostrom.

 Groep januari 2015!

Kudelstaart

Antonius Kudelstaart 2015-1

De Antoniusschool!

Anne Fleur van Groningen, Boy Veelenturf, Bram Klijn, Danique Hartman, Duncan v. Duivenbooden, Gavin Luijendijk, Guido Heemskerk, Gwen Alewijnse, Indi Sterkenburg, Josephine Festetics, Luca Bacchis, Maud Mathijsen,  Max van Groningen, Myra de Vries, Paige ten Hoope, Vigo Nederstigt.

Groep januari 2015!

Lienden

EH Lienden 2015-2

De Eben Haëzer!

Anne Schaap, Anneke Dorrestijn, Celine de Kock, Jan Peter de Fijter, Margreet ten Voorde, Merijn Vonk, Nienke Willemsen, Nina Rustenhoven, Sanne van Dijk.

EH Lienden 2015-1

Groep februari 2015!

Lunteren

Valk 2015-1

De Valk

Demi Klarenbeek, Gerben van Donselaar, Jarne van Laar, Kees van Laar, Louise van Stam, Robin Blankespoor, William Veldhuizen.

Valk 2015-2

Groep maart 2015!

Meteren

Schakel Meteren 2015-1

De Schakel!

Benjamin IJdo, Else van Wijk, Finn Damme, Finn van Kasteren, Joran van Walderveen,  Lotte Notermans, Meike de Fockert, Roos Dijkhuis, Sander Hol.

Groep februari 2015!

Mijdrecht

Driehuis 2015-1

De Driehuis!

Daan Joustra, Kalle Ledegang, Kim Boere, Phae Hogendoorn, Tim Beijer, Wincenty Bukna.

Groep januari 2015!

De Proostdij!

Proostdij 2015-1

Emma van Dijk, Fleur van Dijk, Ida Breur, Isabella van Buuren, Julius Pleunes, Laura Kruse, Maura Bos, Merel Koek, Nikki Kooistra, Rachelle Mayenburg, Remon van Bemmel, Rick Vriend, Sem Bos, Sharon van Stempvoort, Simone Bader, Sjoerd Koopman, Quinten Bus.

Groep januari 2015!

Molenaarsgraaf

De Bron  2015-1

CBS de Bron!

Arco Boers, Cindy Hoogendoorn, Dorien Korevaar, Femke Koorevaar, Floris Aslander, Gabriëlla van Dieren, Gèrald de Groot, Hester van de Poll, Iris Brandwijk, Jasmijn de Haan, Jimmy Hoffland, Joran van Dam, Jorte Stuy, Julia Korevaar, Julia van der Rhee, Kevin de Bruin, Marit van Wijk, Mees Koorevaar, Roos van der Vlist, Sven de Haan, Tamara Bikker.

Groep januari 2015!

CBS de Bron!

2015-04-23 Loïs De Bron

Loïs Hakkesteeg.

April 2015!

Nieuw-Lekkerland

P.V.D.Velden 2015-1Petrus van de Veldenschool!

André de Groot, Bas Stuij, Claudia van Vliet, Floris Mets, Jarno Brand, Lela Hol, Lydia Visser, Marrianne Kleyn, Michelle Karreman, Noa van der Kuijl, Rianne Hak, Rosalien Groeneveldt, Thirza Schippers, Wiebe Stam, Willem Buijs, Willize Stam, Zoë Hol.

 Groep januari 2015!

Nunspeet

Ridder Nunspeet 20152-1

De Ds. C. de Ridderschool!

Aart van Dalfsen, Arinda Koster, Christiaan Westerink, Dorieke Visser, Gerlinde van Klinken, Gerlisa van Norel, Janine Leusink, Jozine van der Blonk, Lida Polinder, Mark van Leeuwen, Naomi Huizer, Ruben Griffioen, Wilrick Neeleman.

Groep februari 2015!

Stuijvenberg Nunspeet 2015-1

De Ds. A. van Stuyvenberg!

Annette van Haaften, Corné van der Weijden, Daniël Slingerland, Dilianne de Wilde, Jeanine Schot, Jilmar Kerkhoff, Judith Heuff, Klarine Loedeman, Marnix Kous, Mathilde Hennekij, Mieke Klopman, Reinier Beelen, Rhodé Weerheim, Rhodé Zondag, Rick van Klompenburg, Thirsa van Luttikhuizen, William van Engelen.

Groep februari 2015!

Opheusden

Hervormde Opheusden 2015-1

De Hervormde school!

Elvera van Dam, Job Hof, Julian van Dam, Luuk Homan, Matthijs van Westreenen, Nikki Berends, Reindert de Bruin, Remco van den Berg, Renske Reincke, Robin Schaap, Sara Arends, Sifra den Ouden.

Groep februari 2015!

Oud-Alblas

GroenvanPrinstererDe CBS Groen van Prinstererschool!

Anna Houweling, Britt Timmer , Dianthe de Bonte, Donika den Hartog, Fabian Huijbers, Ian de Ruiter, Jasper Terlouw, Josephine de Kloe, Kim van Muijlwijk, Lennart Verhoeven, Lotte de Graaf, Quintijn den Uil, Tijmen de Gier, Tijn in ’t Veld.

Groep januari 2015!

Teuge

EH Teuge 2015-1

De Eben Haëzer!

Bart Panhuis, Daphne Spijkerboer, Dico Oosse, Frederik van Toor, Gerrit Gerritsen, Jarno Beekman, Jo-anne van Kralingen, Marieke van der Weerd, Ruth van der Weerd, Sander Logtenberg, Thomas van den Noort.

Groep maart 2015!

Zaaier Teuge 2015-1

De Zaaier!

Bauke Schouw, Brian Linthorst, Cheryl Buitenhuis, Luuk Buitenhuis, Pelle van Dijk, Pien Oude Hengel,  Roos De Vries, Ryan Blumink, Sanne van de Kolk, Sofie de Haan, Tom Hoegen.

Groep februari 2015!

Tiel

De Waayer!

Anne Uijen, Silvano de Vaal, Tim Copier, Wilco Baars.

Groep april 2015!

Twello

Oase Twello 2015-1

De Oase!

Chloë Stegeman, Corné van Trijffel, Dagmar Booman, Daphne van den Berg, Dylan Poppelier, Eline Dul, Julian Harmeijer, Lisan Middelbrink, Noa Linthorst, Norah Bosscher, Pim Elders, Robin van Asselt, Romy Linthorst, Stefan Hulsebos.

Groep februari 2015!

Wingerd 2015-1

De Wingerd!

Berend de Boer, Boudewijn van Zijp, Daan Hutterd, Daniel Klein Swormink, Dyoni Wolters, Eva Klein Swormink, Guus Schilder, Hugo Brekveld, Jeroen de Graaf, Jort ten Dam, Lauren van der Linde, Lindie de Winter, Luc Nieuwenhuis, Mees Beekman, Moos Andriesse, Pelle van der Zaag, Roos lutje Beerenbroek, Ruben Menkveld, Suzanne Mourmans, Thomas Beens, Tjerk Groot Wesseldijk, Yinte van Gemund.

Groep januari 2015!

Uithoorn

Kwikstaart 2015-1De Kwikstaart!

Bo Venhorst, Britt Kleverkamp, Didier de Weille, Elize van der Rijt, Hannah Streefland, Hugo Sietses, Iris Koster, Jasmijn Kees, Maaike Schipper, Pepijn de Haan, Raoul Tjong-A-Tjoe, Rens Janmaat, Tessa Baartman,Verne Luttikhuis, Wouter Voorn.

Groep februari 2015!

Springschans 2015-1

DeSpringschans!

Callum Bennett, Camiel Schouten, Calvin Kikken, Donna Lankhoorn, Eline Rompelberg, Eva Brokken, Femke Smit, Fleur Zonneveld, Jasmijn van Tooren, Julia Meering, Lee-Anne Kroon, Lisanne van Ede, Maaike Bakker, Mandy Kroes, Robin Schrama, Robin Wakkers, Seth Lulseged, Sien Saadat, Sophie de Vries, Stefan Baron, Tesse Bouwmeester, Tim Verheijen, Wessel Kok.

Groep januari 2015!

’t Startnest

't Startnest Uithoorn 2015-1

Brigitte Mulder, Elfi Boogaard, Estelle Mulder, Kai Nijman, Lotte Josephi, Mara Roosendaal, Michael Ansu Amponsah, Sanne Kuijpers, Sanne Oliemans. Sofie van Thienen.

't Startnest Uithoorn 2015-2

Groep mei 2015!

Vaassen

Sprenge Vaassen 2015-1

OBS de Sprenge!

Femke Nijhuis, Fleur Hagen, Ivo Scheffel, Klaudia Zysk, Rens Salomons, Sjoerd van Spanje, Thijmen Bijsterbosch,  Thijs Albertus.

Groep februari 2015!

Veenendaal

Vuurvlinder Veenendaal 2015-1

De Vuurvlinder!

Jeëla van den Brink, Joey van Dam, Joris Plagge, Loes ten Brink, Meike Leenders, Pim van Soest, Sophie Bijvoet, Tess Jothmann.

Groep april 2015!

Wadenoijen

Waayer Wadenoijen site 2015-1

De Waayer!

Amber van Eldijk, Arianne  Monhemius, Baukje van Kuijlenborg, Danice de Munnik, Danique Boltjes, Dirk Timmer, Doutsje Harsta, Esther Beets, Ewout Scheurwater, Jasmine de Jongh, Marjolein de Haan, Nina Smits, Ralph Boltjes, Rémon van Lavieren, Sanne Vissers, Stein van Eck.

Groep maart 2015!

Wageningen

Johan Friso 2015-1

Johan Friso!

Aniek Wagemans, Anna Weenink, Frank Rutjes, Guus van Meerveld, Hilde Rutjes, Jack Lamers, Jaimy van de Sluis, Koen Geelen, Lieke de Kam, Mariëlle Nieuwenhuizen, Max Verschuur, Max Zigterman, Niels Esveld, Sander van Beek, Sanne Puister, Tijn Scholte, Wieke de Bruijn.

Groep januari 2015!

Wilnis

Vlinderbos 2015-1

De Vlinderbos!

Carel Meijer, Charlotte Steen, Damon van der Graaf, Duncan Butterworth, Jonah Steenvoorden, Lena van Rijn, Lucas van der Hoek, Manuel Leeuwerik, Nick van Putten, Niek Dijksma, Robbe van der Hoek, Rory Butterworth, Stijn Verkade, Tara Liesveld, Keith van Asselen, Valerie Veenendaal.

Groep januari 2015!

Zetten

LvB Zetten 2015-1

Dr. Lammerts van Bueren!

Beike Augustus, Carlinde Scheele, Fleur v.d Belt, Josefine Moreno, Quint Besselink, Roxan Smeulders.

Groep maart 2015!