Geslaagden 2013-2014

Onderstaande kinderen zijn voor hun examen geslaagd! U kunt het op plaatsnaam terugvinden.

Aalsmeer

Zuidooster!

Annora Schoonman, Hidde Sijtsema, Indy Sigling, Jelle Duijn, Jelle Visser, Jet van Beek, Joshua de Weijer, Joya Koehler, Mauro Wuurman, Merijn Kroon, Morvan Spaargaren, Renée Eveleens, Satsuki Saraya, Susanne Hoek, Suze van Mastwijk, Wessel Vollebregt, Wout schipper, Yoeran de Leede, Zoëy Heuving.

Groep maart 2014!

De OBS Samen Een!

Aimée Gerritsen, Alex Cardoso de Bastos, Bern Posdijk, Brit Buys, Femke Brands, Ilias Abarkan, Jort Kemp, Joy van Leeuwen, Jurre Zijlstra, Naomi Verhoef, Romeé van den Berg, Sadik Ozcan, Sanna Streefkerk, Stijn Vogel.

Groep februari 2014!

De Wegwijzer!

Annika Valkering, Anika de Ree, Chantal de Waal, Danny van der Zwart, Davey Bogers, Fleur Hagedoorn, Isis Jongkind, Ivar van Keulen, Jay Blanker, Joeri Splinter, Kiki van Klaveren, Mieke Ezink, Pieter Camfferman, Ryan van der Neut, Tariq den Uyl, Tessa de Valk, Tessa Giannakopoulos.

Groep januari 2014!

Alblasserdam

De Ds. Joannes Beukelmanschool!

Anne Louise Duijzer, Albert Molenaar, Bastian Verschoor, Harm Breedveld, Hélene Heuvelman, Joëlle den Oudsten, John-Pieter Twigt, Jorien Poirot, Kees de Rooij, Leneke van de Wetering, Matthias Boer, Reinier Kornet, Reindert Twigt, Wiebe Breedveld, Wilmer Verschoor.

Groep januari 2014.

Almere

Typediploma-28 Groepsfoto-2

De Syncope!

Abrianna Leer, Demi Martens, Jaden Bourne, Joel Walker, Khushi Dogra, Pippi Benneheij, Priscilla Vogel, Sonal Dogra, Xander Zwaan, Yair Elhanati.

Groep februari 2014.

Amstelveen

Triangel 2014 groep

De Triangel!

Beau Bergschneider, Calvin van Dijk, Christiaan Lefrandt, Collin Glebbeek, Daniël van Gorp, Harm Holla, Jamie Kragtwijk, Jesper Breukel, Luco van Bergen,Marloes Buijs, Matthew Vandoros, Rick Brinkhof, Rocco Tent, Sidney van Dijk, Vonda Lodewijk, Yordi Braam, Youri de Vries. Vier andere kinderen staan niet met naam op de site.

Groep maart 2014!

Apeldoorn

EH Apeldoorn 2014

De Eben Haëzer!

Albert Wilbrink, Arno Wilbrink, Beate Adelerhof, Daan Wijnbergen, David Amptmeijer, Eline Hansen, Erhard van As, Friso Peters, Herbert van der Werf, Jurian Leune, Leon Oude Kotte, Lotte van Asselt, MarcStufken, Mart Jan Koops.

Groep maart 2014!

De Kwakel

De zon 4

De Zon!

Axel Romme, Bjorn van der Knaap, Bo Koopstra, Eef Klinkhamer, Femke Meekel, Guido Smit, Isabelle Oost, Jesse van Kessel, Jordy Bouwmeester, Lana Redegeld, Leilani Franke, Linde Boekraad, Lot van der Jagt, Melissa Misseyer, Rozemarijn Alderden, Senza Versteeg.

Groep januari 2014!

Ede

Panta Rhei Ede 2014-2

De Panta Rhei!

Bram van Barneveld, Fleur de Rijk, Fleur Schuur, Jackie Jarman, Koen Kramer, Lara Bossmann, Mats Bouter, Max van den Engel, Megan Pielanen, Millantu Rivas, Nijs Leendertz, Noa van Wirdum, Roos Jonkers, Thijmen Metz, Thom Dellink, Viënne van der Snee.

Groep februari 2014!

Emst

De OBS De Sprenge Emst!

Anouk de Jong, Anouk van Huffelen, Bo Stegeman, Britt Hazeleger, Carlyn Zweekhorst, Denise Beumer, Lisanne Dollenkamp, Manouk Schoenman, Milan Lammers, Sanne Arentsen, Tessa Krijgsman.

Groep maart 2014!

Geldermalsen

geldermalsen 2014-2

De OBS Jan Harmenshof!

Bjorn Klop, Eddy van Hazendonk, Jens van Hazendonk, Jordy Kool, Joeri van Berlo, Rick de Jongh, Sander Volkers, Tessa Kievit.

Groep maart 2014!

Giessenburg

De CBS De Hoeksteen!

Alinda van Genderen, Arjan Stam, Daniëlle Verdoold, Imke van Houwelingen, Jantine van Genderen, Jasmijn Basters, Jim IJzerman, Karen Holtslag, Laurens van Beusekom, Mattijn Draaijer, Nick van Waardenberg, Nora in ’t Veld, Ouinten van Toor, Tom Blokland, Tymen Swets.

Groep januari 2014!

Hank

Bolderik-1

De Bolderik!

Amber Staal, Bjordan van Erp, Danique Donkersloot, Elisa van Himste, Emile Hofland, Faye van Os, Isa Akkermans, Jill Gommers, Jochem van der Pluijm, Kaylee Ribbers, Labrina Goosens, Marit Straver, Max Peters, Max van Culenborg, Nikky Veen, Sarah Berm, Sarie Victoria, Tim Gemen, Tom Hogervorst, Vera Heijmans.

Groep januari 2014!

Hardinxveld-Giessendam

De Rehoboth!

Rehoboth groep 2014

Auke Streefkerk, Bente van Wingerden, Brent Folkerts, Britt de Bruijn, Charlotte Romeijn, Davy van Veen, Dennis Krijgsman, Jarnoud de Waard, Jasper Verdoorn, Jeanet van Willigen, Jelmer Putters, Lianne Baardman, Maurice van Loon, Mirjam Nederveen, Naomi Stok, René den Breejen, Sam Slagboom, Suze Kortenhoeven, Tess Klijn, Tim Wemmers, Thomas Groeneveld, Thomas Bor, Youri Adriaanse, Tim Kramp.

Groep januari 2014

Regenboog Banner (2 van 6)

De Regenboog!

Djim Rombout, Gregory Meerkerk, Nathan den Breejen, Nina Damen, Ruben Vogel, Thirsa Verschoor, Twan Karsijns.

Groep januari 2014!

De Ichthus!

Amber de Groot, Amber Kraaijeveld, Amber Peursem, Christel van der Graaf, Esmée de Roover, Jasmijn van der Priem, Laura Huisman, Laura van Teeffelen, Mandy Molenwijk, Sabine Visser, Shanna Postema, Sjoerd Bakker, Stan Heijstek, Thirza de Kock.

Groep januari 2014!

KWSBanner (1 van 1)

De Koningin Wilhelmina!

Anne Haak, Ardine Breedveld, Eliane Kos, Eline Boer, Geert Witzier, Gerjan Beukers, Jacob van Steenoven, Jan Tekkelenburg, Jeanine Pasveer, Johanneke Vlot, Marieke Kuiper, Marinka Korevaar, Sietske Bouman, Susanne Huisman, Suzanne Adriaanse, Tamarah Bakker.

Groep januari 2014!

Harmelen

Harmelen 2014

De Sint Bavo!

Bo Zinnekeveld, Dana Holtkamp, Jurn Vissenberg, Mieke van Soest, Mike van Kuijk, Nienke de Rijk, Richard van Garderen, Rick van Soest, Thomas van der Linden, Vincent Koning.

Groep april 2014!

Hazerswoude-Dorp

Joh. Post

De Johannes Post!

Anne van Veen, Björn Sparnaaij, Daisy Hoogendoorn, Jarl Zandstra, Kyra Hassefras, Lukas Ooms.

Groep maart 2014!

IJsselstein

De brug-1

De Brug

Eline Witteveen, Lieke Bijlsma, Marit Straver, Michou van de Rijke, Rens Engel, Robin van Wijk, Stefano van der Griend, Tess van de Rijke, Vera Engel.

Groep juni 2014!

De Brug

De Brug

David Rooker, Ernst Hoette, Eva van Hoesel, Ezra van Hees, Gabrielle Spits, Imre Coenen, Joas Onvlee, Joran Velis, Jorrick van Os, Kimberly Kronenburg, Madelijn Van der Zijden, Megan Nederlof, Noëlle van der Linden, Patrick Derks, Rowan Prijs, Sem van de Graaf, Stijn van Opstal, Susanne Lathouwers, Tjeerd Wijmenga,Tymo Straver.

Groep januari 2014!

Kudelstaart

Antonius school 2014-2

De Antoniusschool!

Bobby de Groot, Bram ter Reehorst, Dave van der Linden, Dionne van der Terp, Jestin de Vries, Kevin Carels, Lara Pronk, Lisa Gaastra, Melanie Heinrich, Micah Maarse, Milan Zwanenberg, Renzo Pauw, Rick Meissen, Roman van den Hoek, Sven Buskermolen.

Groep februari 2014!

Leerdam

De Floris Radewijnsz!

Benjamin Bron, Dean Rietveld, Floor Soons, Huub Speksnijder, Luke van der Meijden, Noa Kramer, Quinten Diesveld, Romy van Wijk, Rosanne van den Hoeven, Steph Schultz, Tukay Odabas.

Groep februari 2014!

Lekkerkerk

EH Lekkerkerk 2014-1

De Eben Haëzer school!

Anne Prins, Baukje Nobel, Denny de Waal, Elina Heuvelman, Eline Groen, Gerco Slingerland, Johan de Jager, Levi Riemens, Luca de Mik, Martijn Kroondijk.

Groep februari 2014!

Lienden

Lienden 2014-2

De Eben Haëzer!

Anneline Buijs, Arend-Wim van Vugt, Gian van Laar, Joanne Ten Voorde, Luc Verbeek, Lynn Verbeek, Mariëlle Hovestad, Mas Van Tongeren, Stephanie van Biezen.

Groep februari 2014!

Meteren

Meteren 2014-2

De CBS De Schakel!

Bart v.d. Biesebos, Bert Weijgertze, Britt Verkaik, Demi Verkaik, Emmaly Benschop, Gerrit-Jan v. d. Biesebos, Lindy Schreuder, Marlinde Benschop, Yannick Douw.

Groep februari 2014!

Mijdrecht

De Twistvlied!

Ana Martinez, Iris van Dijk, Isa Verweij, Jamie Spraakman, Jinte Looy, Kay Ham, Luc van Remmerden, Nada Hourmatallah, Resy Schouten, Rosa Terpstra, Sindy de Bruijn.

Groep februari 2014!

20140127 Driehuis2

De Driehuis!

Amber van den Bosch, Deaqon Weels, Donna Straver, Ivo Reichgelt, Lucy Wessels, Luna van Bemmelen, Meina Peek, Raoul van Zijl, Sacha Reichgelt, Sam Maarsseveen, Sietse Zeinstra, Sophie van Dijk, Stephan de Jong, Thijmen Hooijman, Toine Stark, Wies van Scheppingen, Yannick Andriessen.

Groep januari 2014!

Molenaarsgraaf

De Bron Header

De Bron!

Aniek Polder, Anne van den Bosch, Ardine Stuy, Cas Koorevaar, Dennis Koorevaar, Eva Schouten, Gerco Tukker, Inge van Beest, Iris Goudriaan, Jari Baan, Jasper Cluistra, Jeanine Kok, Kayley van Wijk, Laurens Baan, Marc Kok, Marianne Booij, Marijn Koorevaar, Marissa Hoogendoorn, Marlissa de Jong, Martijn Korevaar, Matthias Bakker, Maureen van Heukelum, Mirthe Stuy, Pauline Aanen, Rosanne Eijkelenboom,Sem Kortleve, Sem Verkerk, Tijn Koorevaar, Wessel Cluistra.

Groep januari 2014!

Nieuw-Lekkerland

De Ds. Petrus van der Veldenschool!

Anne-Linn Brauns, Annerinda Hardenbol, Auke Stuij, Bart Kruithof, Gerdieneke de Jong, Hanna Zeldenrust, Joanne van der Wal, Lars Krijger, Leander Buijs, Lois den Ouden, Nelis-Joost Verschoor, Renske Markestein, Ruben Stuut, Suzanne den Ouden.

Groep januari 2014!

Nunspeet

De Ds. C. de Ridderschool!

Anna Cromwijk, Hanna van de Weg, Janita Smit, Jannet Wijnbergen, Jarno Smit, Lian van Olst, Lianne Van Leeuwen, Rick Koetsier, Thirza van Engelen, Thirza Jonkers, Thomas Nijhof.

Groep januari 2014!

De Ds. A. van Stuyvenberg!

Anne-Myrthe Ouwendijk, Desiree Vinke, Dinieke Pitlo, Idelette van den Assem, Jelle van Engelen, Margriet van Klompenburg, Nienke de Weerd.

Groep januari 2014!

Opheusden

Hervormde Opheusden

De Hervormde school!

Dorine Verwoert, Fleur Verwoert, Huub Groen, Johann van der Linden, Joran Hotting, Lennard de Jong, Loïs van Suilichem, Luc Sipman, Lydia Stam, Mathijs Paardekooper, Noah van de Bijl, Paul Winkel, Rianne van de Wardt, Sander Roelofsen, Tessa Groen.

Groep februari 2014!

Ottoland

Groep Ottoland 2014

De Eben Haëzer school!

Anne van den Bout, Arjen Verburg, Beerd Van de Streek, Carletta de Leeuw, Chaline Stuij, Daan de Vries, Eloise Pellikaan, Jonne Kollenstaart, Kevin Nobel, Stijn Stigter.

Groep januari 2014!

Oud-Alblas

foto oud alblas

De CBS Groen van Prinstererschool!

Daphne Geeratz, Deborah den Hertog, Dingena van Genderen, Joost Eijkelenboom, Margriet Jongeneel, Marinka Jongeneel, Noortje Eijkelenboom, Rosaline Damsteegt, Ruben Penning, Tessa Verhoeven.

Groep januari 2014!

Teuge

De Eben Haëzer!

André Hogeslag, Arjen Kortleven, Christine van Engelen, Corine van der Weerd, Davine Gerritsen, Ellen de Weerd, Geert van Engelen, Ilse Terlouw, Jade van Dijk, Joanne Samson, Jorian Groothedde, Jorinda Mulder, Maarten Giesberts, Marion Beekman, Nienke Wielink, Rianne van der Weerd, Rita Nijkamp, Rozalin Boer, Rutger Groothedde, Sjaak Pieterse, Tristan Schoonhoven.

Groep februari 2014!

Tiel

De Waayer!

Alesio Wiersma, Beau van Arkelen, Britt Termeer, Joris de Vries, Koen van Gelderen, Nienka Bambacht, Rens van Arkelen, Tamara van Driel.

Groep april 2014!

Twello

De Oase!

Casper Veldman, Jelle van der Brugge, Job Elders, Luc Bonhof, Maaike Nijland, Mike Gerrits, Nienke Bellert, Noah Meijer, Sam Knauff, Stefan van der Noll, Thijmen Winterman.

Groep februari 2014.

De Wingerd!

Anne Uenk, Anouk Hutterd, Ciarán Forde, Elisabeth de Jong, Eva van der Linde, Floris van den Belt, Jordin Uninge, Juul Voortman, Kane D’Costa, Lieke van Deursen, Lisa Stronks, Lotte Groot Wesseldijk, Lyanne de Croon, Nick Burgwal, Noor Reuter, Quinten Romein, Robin de Graaf, Thijs van der Linde, Thomas van Zijp, Tieme Brekveld, Wietse Scholte.

Groep januari 2014!

Uithoorn

Kwikstaart banner 2014

De Kwikstaart!

Anouk Van Bodegraven, Amber de Vries, Bart van der Meer, Boaz Geelhoed, Charo Euser, Elise Baas, Jente den Butter, Jesper van Duuren, Jesse Hafkamp, Karlijn Luttikhuis, Lars Hafkamp, Laura van Os, Marleen van Os, Martijn van Leeuwen, Milan Spit, Niels van de Vall, Nienke van Os, Pien Roosendaal, Richard Kenter, Sven Schouten, Tess Wijkstra, Thomas Titulaer, Tim van Drie, Vic Kinkhorst.

Groep januari 2014!

De Springschans 5-1

De Springschans!

Andrew ten Have, Berend Meijles, Cas van de Woestijne, Celine Majoie, Gino Eekhoff, Isabella Rijnen, Jesse Sanders, Jim van Vugt, Kim de Haas, Mark Meijer, Milou van Oostveen, Nienke Alkema, Noa Wielage, Robin Bakker, Roos van der Wekken, Ryan Olsson, Stefan Emmelot, Tara de Geijter, Vincent Borsje.

Groep januari 2014!

Vaassen

SANYO DIGITAL CAMERA

De OBS De Sprenge!

Kirsten van Schoonhoven, Lucas Sluijmers, Mert Karagan, Niels Dieker, Sacha Berenschot, Sanne Marskamp,Tessa Fontaine.

Groep maart 2014!

Wadenoijen

De Waayer!

Alex van Laviere, Anouk Boudewijn,Evy Lobbezoo, Femke Koehein, Kim Baars,Marieke Monhemius, Mike Smidt, Sanne van Driel.

Groep maart 2014!

Wageningen

Typediploma-28 GroepsfotoWageningen

Johan Friso school!

David Mol, Deen de Jong, Denise van Dorland, Eline Nieuwenhuizen, Esther de Heer, Indy van Dreven, Nikki Lindner, Noah Bouwman, Ralph Möller, Ruben de Zeeuw, Saskia van de Klift.

Groep januari 2014!

Wenum Wiesel

Beatrix wenum wiesel 2014

De PCBS Prinses Beatrix!

Daan Koldenhof, Henkie van Zuuk, Milan Koldenhof, Remon Buitenhuis, Roald Engel, Rogier Buitenhuis, Thijs Beekman, Thomas Buitenhuis.

Groep april 2014!

Wilnis

De Vlinderbos!

Beau Alberts, Bob Sneiders, Kim Koot, Kim Verheul, Marijn Zuiker, Nick Langeveld, Romy Langeveld, Roy Kostman, Suzanne Roelofsen.

Groep januari 2014!

Zetten

Dr. Lammerts van Bueren

Anna Koopman, Danique Besselink, Jikke Janssen, Juliette Hajee, Roos van Egmond, Sophia Degen, Stan van de Belt, Stijn van Kempen, Tara van Drempt.

Groep februari 2014!